Ege’nin Lezzet Rüzgârı “Alaçatı Muhallebicisi” 1. Yaşını kutladı!

Ege’nin Lezzet Rüzgârı “Alaçatı Muhallebicisi” 1. Yaşını kutladı!
20 Ağustos 2021 18:11
A+
A-

 

Ninova Park AVM üst katında hizmet veren, açıldığı günden beri şehrin en özel mekânları arasında yer alan Alaçatı Muhallebicisi 1.yaşına girdi.

Doğaya ve doğala olan özlem her geçen gün kendini daha da hissettirirken, bu özlemi giderebilme hedefiyle Ege’nin lezzet rüzgârını ve doğallığını özgün Ege Alaçatı mimarisi ve konforuyla Anadolu’ya taşıyan Alaçatı Muhallebicisi Diyarbakır şubesi ilk yaşını, çalışanlarıyla birlikte ilk günkü heyecanla kutladı.

Şık ambiyansı, özel lezzetleri, yeni ürünleri, yenilenen menüsü, müşteri dostu fiyat politikası ve birbirinden farklı kampanyalarıyla,  müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan Alaçatı Muhallebicisi, günün her saati gerçek bir Ege esintisi yaşatmaya devam ediyor.

Alaçatı Muhallebicisi işletmecisi İşkadını Civan Ayzit ve eşi Eczacı Ozan Ayzit ev sahipliğinde doğum günü konseptiyle gerçekleşen organizasyonda, çalışanlarıyla birlikte doğum günü pastasının kesilmesiyle Diyarbakır Alaçatı Muhallebicisi’ nin kuruluşunun 1.yıl dönümü kutlandı.

Doğal ve taze ürünlerle hazırlanmış kahvaltı menüsüyle güne güzel başlamak isteyenleri, günün tüm öğünlerinde ve kahve aralarında damaklarda iz bırakan lezzetlerine davet ediyor. Alaçatı marina mimarisini tüm doğallığı ve özgünlüğüyle şubeleri vasıtasıyla Anadolu’ ya taşıyan Alaçatı Muhallebicisi, Ege’nin lezzetlerini en taze haliyle müşterilerinin beğenisine sunuyor.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.