Mehmet Yüksel Oda ve dernek başkanlarını ağırladı

Mehmet Yüksel Oda ve dernek başkanlarını ağırladı
24 Haziran 2022 23:29
A+
A-

Göreve geldiği günden bu yana Türkiye’ de ilk olan birçok proje ve uygulamayı hayata geçiren Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Oda Başkanı Mehmet Yüksel, nöbetçi kuyumcu uygulamasının ardından, son olarak düşük ayarlı altınla mücadele noktasında Darphane ürünlerinin satışını oda kontrolünde gerçekleştirmesiyle Türkiye’ de büyük yankı uyandırmıştı.

Yaptığı proje ve uygulamalarıyla örneklik teşkil eden Mehmet Yüksel, Doğu ve Güneydoğu’ dan kuyum sektörünün pek çok oda ve dernek başkanını Cadde 75’ te bulunan DİKO yönetim ofisinde verdiği akşam yemeğinde ağırladı. Yenilen akşam yemeği öncesinde sohbet etme fırsatı bulan başkanlar sektörün sorunlarını ve çözüm önerilerini konuşma fırsatı buldular. Gecede söz alan DİKO Başkanı Mehmet Yüksel yaptığı projeler ve uygulanabilirliği üzerinde detaylı ve uzun bir konuşma yaptı.

Geceye katılım gösteren Elazığ Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakçı ve Van Kuyumcular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yıldırımoğlu tarafından, ev sahibi DİKO Başkanı Mehmet Yüksel’ e günün anısı olarak plaket verildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.