Bellona Aranan Mobilya 5. Şubesinin resmi açılışı gerçekleşti

Bellona Aranan Mobilya 5. Şubesinin resmi açılışı gerçekleşti
11 Şubat 2021 16:50 | Son Güncellenme: 4 Nisan 2021 16:54
A+
A-

Kaliteli, estetik, yüksek performanslı ve dünya standartlarında ürettiği ürünlerini yurt genelindeki geniş bayi ağıyla tüketiciye ulaştıran Bellona her geçen gün artan bayi sayısıyla hizmet alanını genişletiyor.

Diyarbakır mobilya sektörünün önde gelen firması Bellona Aranan Mobilya’ nın Urfa yolu Kadın Doğum Hastanesi yanındaki 5. Şubesinin açılışı, Abdulkadir Karavil Grup bünyesinde yer alan diğer şube açılışlarıyla birlikte toplu olarak gerçekleştirildi. Açılış törenine Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, TMSF Başkanı Muhiddin Gülal ile Abdulkadir Karavil Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Karavil ile Erciyes Holding yöneticileri ve bölge bayileri katıldı.

 

Belllona Aranan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Arancak,  Aranan Grup olarak yaklaşık 25 yıldır Bellona markasıyla çalışmakta olduklarını belirterek, “2 bin 200 metrekare teşhir alanına sahip yeni mağazamızda 20 personel istihdam etmeyi planlıyoruz. Şu anda bünyemizde 50’yi aşkın personel istihdam edilmiş durumda. Şehrimize daha fazla yatırım ve istihdam sağlama amacındayız,” dedi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.