KAYMAK ve ESEN Ailelerinin mutlu günü!

3 Mart 2021 16:11
A+
A-

Uğur Kaymak ve Rojda Esen hayatlarını birleştirdi!

Kaymak Ailesinden Rahmetli Mehmet ve Hanım Kaymak çiftinin oğulları gayrimenkul ve tarım sektöründe faaliyet gösteren genç ve yakışıklı işadamı Uğur Kaymak ile Abdulhamit ve İlhan Esen çiftinin kızları Rojda Esen, ADA PARK Düğün Salonu’ nda düzenlenen şık bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda davetlinin katıldığı düğüne İstanbul’ da faaliyet gösteren damadın dayısı İşadamı ve Siyasetçi Mehmet Ali Uykur’ un yakın dostları ses sanatçıları Gökhan Doğanay, Ferman Toprak, Hakan Demirtaş ile sinema ve dizi oyuncusu hemşerimiz Erkan Petekkaya katıldılar.

Gökhan Doğanay’ ın genç çifte jest yaparak seslendirdiği şarkı eşliğinde piste gelerek ilk dansını yapan çiftin mutluluğu yüzlerine yansıdı.

Black& White Organizasyon düzenlemesiyle gerçekleşen şık düğün töreninde davetlilerin ısrarıyla sahne alan Ferman Toprak seslendirdiği parçalarla davetlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Pasta kesiminin ardından Hakan Demirtaş’ ın şarkıları eşliğinde dans ederken damat Uğur Kaymak mikrofonda şarkılara eşlik edince davetlilerden büyük alkış aldı.

Takı töreninin ardından, davetlilerin genç çiftle ve sanatçılarla hatıra fotoğrafı çekimiyle düğün son buldu.

Diyar Magazin Ailesi olarak genç çifte bir ömür mutluluk diliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.