İyi alış-verişin adresi; Ninovapark AVM

İyi alış-verişin adresi; Ninovapark AVM
27 Kasım 2020 03:48
A+
A-

Geniş marka seçenekleri, şık ve ferah atmosferiyle şehrin en hareketli noktalarından olan Ninovapark AVM, yenilikçi bakış açısıyla standart AVM konseptini bir tık üste çıkarıyor. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde sağlığınız ve konforlu alışverişleriniz için gerekli tüm sağlık ve hijyen önlemlerinin alındığı Ninovapark AVM’ de her yerde görmeye alıştığımız manuel ateş ölçüm cihazlarına maruz kalmanın verdiği rahatsızlık ve neden olduğu yığılmaların önüne geçilerek giriş ve çıkışlarda Otomatik Ateş Ölçüm ve Maske Denetim cihazlarıyla yığılma sorunu yaşanmıyor. Mağazalar ve ortak kullanım alanları her gün belli periyotlarla dezenfekte edildiği Ninovapark AVM’ de  dezenfektan istasyonlarında kullanılan ürün kalitesine kadar özen gösteriliyor.

AVM’ de alınan hijyen tedbirleriyle ilgili olarak görüştüğümüz Ninovapark AVM Genel Müdürü Kenan Çetin; “Diyarbakır Ninovapark AVM kuruluşundan beri her kesime ilkleriyle öncülük yapmıştır. Yapmaya da devam edecektir. 2020 yılı içerisinde hizmet kalitesinde her geçen gün ziyaretçilerine rahat, keyifli ve sağlıklı alışveriş imkânı sunmak için çalışmaktayız.

Bildiğiniz gibi AVM’ ler yoğun ziyaretçi alan mekânlardır. Özellikle pandemi süreci alışverişin seyrini değiştirmiştir. Ninovapark AVM yönetimi ve yatırımcılarıyla beraber alış-verişin kalitesinde ziyaretçileri için hem markalarıyla güzel alışveriş imkânı oluşturmada yapılan işbirlikleri, gerekse sağlık konforu açısından en üst düzeyde tedbirleri almış bulunmaktayız.

Özellikle giriş ve çıkışlarda meydana gelen yoğunluklar manuel(elle) ateş ölçümü yüzünden kalabalıklar oluşturmaktaydı. Yönetim olarak ziyaretçilerimizin alışveriş konforunu artırmak için kurulan Otomatik Ateş Ölçümü ve maske kontrolü ile sağlık standardının oluşması kolaylaştı. Böylece ziyaretçilerimiz günlük aktivitelerinden ödün vermek zorunda kalmıyorlar. Genelgeyle AVM içerisinde bulunması gereken kişi sayısı otomatik olarak takip edilmektedir. Bu sayede Ninovapark AVM’ ye gelen ziyaretçiler için üst düzey bir konfor sunuyoruz.

Çetin sözlerine şöyle devam etti; Ninovapark AVM yönetimi ve yatırımcıları olarak tüm Diyarbakır halkına pandemi sürecinde en üst düzeyde sağlanan hijyen ve sağlık kontrolleriyle güvenli alışveriş imkanı sunmaktayız. AVM yönetimi ve mağazalarımızdaki marka temsilcileri olarak, ürün çeşitliliği ve her bütçeye uygun indirimli fiyatları ile değerli Diyarbakır halkını iyi ve sağlıklı alışveriş için Ninovapark AVM’ ye bekliyoruz,” dedi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.