Giovane Gentile, resmi açılışını gerçekleştirdi

Giovane Gentile, resmi açılışını gerçekleştirdi
16 Ekim 2021 18:31
A+
A-

Giovane Gentile, resmi açılışını gerçekleştirdi

Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika’ da 65, Türkiye genelinde 33 konsept mağazasıyla erkek giyiminde yepyeni bir rota oluşturan Giovane G.Designers ve Giovane Gentile Limited Edition, Mahabad Bulvarı Mega Arslan Cadde 75 Office altında yer alan cadde mağazasının resmi açılışını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi.

Caba Tekstil İşletmecisi Berat BALYEN koordinatörlüğünde faaliyet gösteren Giovane Gentile, Beyaz Organizasyon’ un üstlendiği şık bir kokteyl ile özel davetlilerini ağırladı.  Diyarbakır Eski Milletvekili M. Galip ENSARİOĞLU, Milletvekili Ebubekir BAL, İl Emniyet Müdürü Dr. Hüseyin AŞKIN, İşadamı Cahit BALYEN ile üst düzey kurum yöneticileri ve iş insanlarının katıldığı etkinlik akşamın ilerleyen vakitlerine kadar sürdü.

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu özgün tasarımlarını, usta ellerle birleştirerek tarz sahibi, modern ve şehirli beylerin hem iş hayatında, hem de günlük hayatında vazgeçemediği ürünlere imza atan Giovane Gentile, özgün koleksiyonlarında “ulaşılabilir lüx” ilkesiyle özgür yaşamayı seven her erkeğe kendi stil manifestosunu yazma imkânı sağlıyor.

Müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamayı öncelikli hedef olarak belirleyen Giovane Gentile, kaliteden ödün vermeyen hizmet sunumuyla, sanatı modaya dönüştüren koleksiyonlarıyla beklentilerinizi karşılayacak çözümler sunuyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.