Ziebart Bölge Müdürlüğü hizmete açıldı

27 Eylül 2020 23:19
A+
A-

26 ülkede 1500 Servis Merkezi ile müşterilerine araç bakım çözümleri sunan dünyanın 1 Numaralı markası Ziebart Bölge Müdürlüğü, Elazığ Yolu İplik Kavşağı Gold Office altında hizmete vermeye başladı.

 Çevsa Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziebart Bölge Distribütörü Hasip ÖZALP’ ın yatırımı olarak hizmete açılan Ziebart Bölge Müdürlüğü’ nün açılış töreni,  Ziebart Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akman, Ziebart Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi M. Ali Bahadır Güven, DTSO Başkanı Mehmet Kaya, Ak Parti Eski Kayapınar İlçe Başkanı M. Ali Kırsaçlı, banka müdürleri ve geniş bir davetli kitlesinin katıldığı şık bir organizasyonla gerçekleşti.

Çevsa Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziebart Bölge Distribütörü Hasip ÖZALP, yaptığı açılış konuşmasında; “Bugüne kadar Diyarbakır’ da hep ilkleri gerçekleştirdik. Gerek Organize Sanayi Bölgesi’ nde yapmış olduğumuz faaliyetlerle, bölgede ilk ve tek olarak ambulans üretiminde de Türkiye’ de ilk üç firma içine girdik. Ziebart Bölge Müdürlüğü’ nü Diyarbakır’ a kazandırmakla da yine bir ilki daha gerçekleştiriyoruz. Diyarbakır için en iyisini, en güzelini yapmak istedik, bunu da Ziebart’ la taçlandırdık. Doğu ve Güneydoğu’ da Hatay’ la birlikte 24 ili bağladığımız Ziebart Bölge Müdürlüğü’ müzde yıllık 7 milyon dolar gibi bir iş hacmini planlıyoruz. Diyarbakır ve Bölge halkı için daha iyi şeyler yapacağız” dedi.

Törende konuşan Ziebart Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akman ise;”Ziebart ‘ı Doğu ve Güneydoğu bölge halkıyla buluşturma hayalimiz gerçek olmaya başladı. Diyarbakır gibi bir kültür ve medeniyet şehrine bir bölge müdürlüğü vermek bizim adımıza da yakışırdı. Bütün araştırmalarımız sonucunda Hasip Bey’ in geçmişteki ticari hayatı ile yaptığı girişimler ve yatırımlar bölge müdürlüğü vermemizde en büyük sebeplerden birisi oldu. Hayırlı olsun, işleri bol kazançlı olsun” dedi.

Açılış töreninde söz alan DTSO Başkanı Mehmet Kaya ise; Hasip ÖZALP’ le geçmişten gelen tanışıklıklarından ve vizyonerliğinden söz ederek Ziebart gibi önemli bir markanın Diyarbakır’ a bölge müdürlüğünü vermekle ne kadar doğru bir tercih yaptığını vurguladı.

Açılış konuşmalarının ardından kurdele kesimi yapıldı. Çeşitli ikramların yapıldığı etkinlikte davetliler geniş geniş sohbet etme fırsatı da buldular.

Araç koruma sistemleriyle ortaya koyduğu farklı ve yeni anlayış ile kendi kitlesini oluşturan Ziebart istasyonları, anti-bakteriyel detaylı iç temizlik, boya koruma, seramik kaplama, cam filmi, kaput koruma ve renk değiştirme filmleri konusunda tüketicinin istek ve beklentilerini en kapsamlı şekilde karşılayan hizmet standartlarına sahip olmasıyla biliniyor.

Profesyonel hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini önceleyen Ziebart’ ın Dünya genelinde 25 milyon kayıtlı müşterisi mevcut.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.