En İyi Mobilya Consept Mağazası; İstikbal Lima Mobilya

En İyi Mobilya Consept Mağazası; İstikbal Lima Mobilya
11 Kasım 2022 19:40
A+
A-

“2021 Diyarbakır’ın Enleri Kariyer Ve Zirve Ödülleri” Wyndham Garden Hotel’ de düzenlenen özel bir geceyle sahiplerini buldu. Kırmızı Halı Seremonisi ile başlayan ve Gülbarin Altaş’ ın sahnesiyle devam eden geceye Diyarbakır iş camiası ve STK temsilcilerinden oluşan seçkin bir davetli grubu katıldı. Elazığ, Kayseri ve Malatya ödül gecelerini başarıyla gerçekleştiren Emir Serdar Kara’ nın başkanlığında BKS Dijital Reklam ve Organizasyon tarafından gerçekleşen gecede farklı sektörlerden, alanında başarılı firma ve isimler ödüle layık görüldü.

Seçici kurul tarafından hassas kriterlerle yapılan profesyonel değerlendirmeler sonucunda “2021 Yılı En İyi Mobilya Konsept Mağazası” ödülünün sahibi İstikbal Lima Mobilya-firma sahibi Rıdvan Tapancı oldu. Şikâyet ve memnuniyet oranlamalarının toplanması, marka bilinirlik ve sosyal medya kullanım oranları gibi verilerin referans alınarak yapılan değerlendirmede ödüle layık görülen İstikbal Lima Mobilya firma sahibi Rıdvan Tapancı’ ya ödülü BKS Dijital Reklam ve Organizasyon Genel Müdürü Emir Serdar Kara tarafından sunuldu.

Diyarbakır mobilya sektörünün köklü firmalarından İstikbal Lima Mobilya firma sahibi Rıdvan Tapancı

ödülünü alırken ;” Lima Mobilya olarak İstikbal Mobilya, Gümüşsuyu Halı ve DOQU Home Ev Tekstili markalarının bayiliğini yapmaktayız. Lima Mobilya’ nın en iyi consept mobilya mağazası olarak seçilmiş olmasından kıvanç duyuyorum. Bu ekibimizin başarısıdır”, şeklinde konuşması izleyicilerden alkış aldı.

Ödüllerin takdim edilmesinin ardından program Coşkun Sabah Konseri ile sona erdi.

İstikbal Lima Mobilya Dağkapı ve Kantar şubeleriyle sadece Diyarbakır merkezde değil, Güneydoğu’ daki bütün il ve ilçelerle birlikte Türkiye genelinde her noktaya verdiği ücretsiz nakliye hizmeti ve satış sonrası hizmetleriyle de ön plana çıkıyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan İstikbal Mobilya, oturma gruplarından yemek odasına, yatak odasından çocuk ve genç odalarına, yatak ve bazadan bahçe mobilyalarına kadar birbirinden özel koleksiyonları, tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları ile farklılık yaratıyor.

Ev dekorasyonuna yönelik her türlü ihtiyacı aynı çatı altında sunan binlerce metrekarelik yeni “Ev Concept” mağazası anlayışıyla ev dekorasyonunun yönünü belirleyen İstikbal Mobilya, aynı zamanda her dönem sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ve kampanyaları ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlıyor.

Dünya kalite standartlarında üretim yapan, ürün kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçları ve mutluluğunu ön planda tutan İstikbal mobilya, farklı zevklere hitap eden binlerce üründen oluşan yeni koleksiyonlarını mekânlar ile buluşturmaya devam ediyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.