Elmas, İnci, Safir, Zümrüt; Güneş Wedding Hall “Size özel…”

Elmas, İnci, Safir, Zümrüt; Güneş Wedding Hall  “Size özel…”
A+
A-
02.01.2019

Hizmete başladığı günden bu yana farkını ortaya koyan Güneş Wedding Hall, Diyarbakır için bir ayrıcalık oluşturuyor. Farklı konseptlerdeki salonları, zengin menü seçenekleri ve seçkin imkânlarıyla Şehrimize muhteşem mekânlar sunan

Güneş Wedding Hall’ ün Genel Müdürü Derya Demir Kahraman; ”Güneş Wedding Hall ile kalite çıtasını en yüksek standartlara çıkarmış bulunmaktayız. Elmas, İnci, Safir ve Zümrüt adını verdiğimiz salonlarımızın farklı iç dekorasyonu, kalite anlayışı, seçkin personeli ve hizmet seçenekleriyle Diyarbakır’ a alışılmışın dışında bir mekân sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Güneş Wedding Hall’ ün sadece bir düğün salonu olmadığını, aynı zamanda kongre ve konferans gibi geniş katılımlı organizasyonların da ciddiyetle gerçekleştirilebileceği mekânlardan oluştuğunu ifade eden Derya Demir Kahraman, sözlerini “1200, 900, 600 ve 350 kişilik salonlarımızda evlenecek çiftlere rüya tadında bir düğün imkânı sunuyoruz. Yemekli düğün ve organizasyonlarda kendi mutfağımızın zengin menü seçenekleriyle gerek düğün gerekse toplantı gibi etkinlik düzenleyen vatandaşlarımıza seçenekleri tamamen kendilerinin belirlediği fırsatlar sunuyoruz. Klasik olacak belki ama gerçek bir ayrıcalık sunuyoruz,”  diyerek tamamladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.