Veysel Aydın;“Bienzi Paris Perde ile hayatınıza konfor katın”

4 Nisan 2021 17:09
A+
A-

Kurulduğu 2018 yılından beri hep daha iyiye gitme hedefiyle, perde çeşitlerinde zarafeti yansıtan geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetine odaklanmayı ilke edinen Bienzi Paris Perde ve Mekanik Sistemleri, tüm perde modelleri için en doğru ürünü özenli işçilikle imal ederek, uygun fiyatlarla perdelerinizi istediğiniz zamanda yüzlerce desen ve farklı kombinasyonlarla beğeninize sunuyor.

Modern, avangarde, geleneksel ve güncel tasarım, renk, doku ve desenlerini yakından takip eden Bienzi Paris Perde ve Mekanik Sistemleri,  sektördeki yenilikleri ve perde modellerindeki trendleri sizler için yakından takip ediyor.

Diyar Magazin’e açıklamalarda bulunan Bienzi Paris Perde ve Mekanik Sistemleri firma sahibi Veysel Aydın, Diyarbakır merkez ve ilçeleriyle, bölge illerine yaklaşık 60 bayi ile hizmet verdiklerini belirterek; “Sektöründe Türkiye’nin ana tedarikçilerinden olan Harput Holding’ in perdelik kumaştan, tüle, stordan zebraya en seçkin ürünlerini tercih ediyoruz. Bu anlamda bize her türlü desteği sunan Harput Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Etkeser Beyefendi’ ye teşekkürü bir borç biliyorum. Bienzi Paris Perde ve Mekanik Sistemleri olarak otomatik perde seçenekleriyle, zengin renk ve dokudaki kumaşları içeren ürün koleksiyonlarımızı uygun fiyatlarla tüm perde mağazalarında halkımızın beğenisine sunmakla, hayatlarına konfor katmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.