OPET ADALET PETROL Nazım Hikmet Caddesi’ nde hizmete açıldı!

OPET ADALET PETROL Nazım Hikmet Caddesi’ nde hizmete açıldı!
24 Şubat 2019 00:37
A+
A-

Akaryakıt sektörünün önde gelen markalarından OPET’ in Fırat Bulvarı Nazım Hikmet Caddesi’nde yer alan OPET Adalet Petrol Akaryakıt İstasyonu, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

İşadamı Akif Diclehan yönetiminde açılan OPET Adalet Petrol Akaryakıt istasyonunun açılış törenine iş camiasından pek çok isim katıldı. Hâkim Aziz Diclehan, İşadamı Zeki Yıldırım, Opet Saha Müdürü Mehmet Bozan, Aygaz Bölge Sorumlusu Mehmet Bingöl, Vakıf Katılım Müdürü Hüssam Cengiz, Kuveyt Türk Diclekent Şube Müdürü Erdem Kurt, Genç işadamı Enes Diclehan, Tigris Tohumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih Sağır, önceki dönem Ak Parti Kayapınar İlçe Başkanı İşadamı Mehmet Ali Kırsaçlı ve Şino Gold Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhmus Sağır ile Altınay Genel Koordinatörü Fuat Altunhan’ ın yanı sıra pek çok davetli bu özel günde İşadamı Akif Diclehan’ ın davetine icabet etti.

Temizlikten market hizmetine kadar, istasyonlarındaki tüm hizmetlerin yüzde 100 memnuniyet ilkesi doğrultusunda sunulduğu OPET Adalet Petrol işletmecisi İşadamı Akif Diclehan, Diyar Magazin’ e yaptığı açıklamada;” İstasyonumuza gelen her müşterinin, aldığı hizmet ve üründen memnun şekilde ayrılması en büyük hedefimiz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, sektörde tüketicinin ilk tercih ettiği ve beğendiği markalar olan OPET ve AYGAZ ile çalışmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Adalet Petrol bünyesinde bulunan DİCLEHAN OTO KUAFÖR ile araç bakım hizmetleri de verilmekte.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.