Dermogold Estetik & Güzellik Merkezi Güneydoğu’ daki ilk şubesini açtı

Dermogold Estetik & Güzellik Merkezi Güneydoğu’ daki ilk şubesini açtı
25 Mart 2022 15:30
A+
A-

Medikal cilt bakımı, lazer epilasyon, selülit bakımı, (striort) çatlak tedavisi, hydrafacial, dermapen, microblading, bölgesel zayıflama, leke-akne giderme, manikür- pedikür, peeling ve baby SPA  alanında verdiği başarılı hizmetlerle danışanlarının güvenini kazanan Dermogold Estetik & Güzellik Merkezi Kurucuları Vedat Sevim, kız kardeşi Naile Bakdur ve eşi Yusuf Bakdur Diyarbakır’ daki yeni şubelerini Ceylan Karavil AVM karşısında yer alan Şehir Plaza altında hizmete açtılar.

Yakın zamanda hizmete açtığı Diyarbakır şubesiyle hizmet ağını genişleten Dermogold Estetik &  Güzellik Merkezi Türkiye’ de özellikle Marmara Bölgesi’ nde İstanbul, Bursa, Yalova gibi şehirlerde başarıyla hizmet veren bir firma olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Çözüm odaklı hizmet anlayışıyla kadınların mutluluğunu önemseyerek hizmet verdiklerini belirten Dermogold Estetik & Güzellik Merkezi Kurucusu Naile Bakdur, Diyar Magazin Gazetesi’ ne yaptığı açıklamada; “ Salonumuzda lazer, bölgesel zayıflama, selülit bakımı, striort çatlak uygulaması, hydrafacial, dermapen, microblading, bölgesel zayıflama, leke-akne giderme, manikür- pedikür, peeling ve Baby SPA hizmetleri veriyoruz. İşimizi ahlaklı ve dürüst bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. İnsanların emeklerine saygı göstererek aldığımız ücretin hakkını en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Hizmet kalitemizle kadınların mutluluğunu önemsiyor ve memnuniyetlerini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Dermogold Estetik & Güzellik Merkezi iletişim; 05431883421 04125052044

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.