Dermogold Estetik & Güzellik Merkezi Güneydoğu’ daki ilk şubesini açtı

Dermogold Estetik & Güzellik Merkezi Güneydoğu’ daki ilk şubesini açtı
25 Mart 2022 15:30
A+
A-

Medikal cilt bakımı, lazer epilasyon, selülit bakımı, (striort) çatlak tedavisi, hydrafacial, dermapen, microblading, bölgesel zayıflama, leke-akne giderme, manikür- pedikür, peeling ve baby SPA  alanında verdiği başarılı hizmetlerle danışanlarının güvenini kazanan Dermogold Estetik & Güzellik Merkezi Kurucuları Vedat Sevim, kız kardeşi Naile Bakdur ve eşi Yusuf Bakdur Diyarbakır’ daki yeni şubelerini Ceylan Karavil AVM karşısında yer alan Şehir Plaza altında hizmete açtılar.

Yakın zamanda hizmete açtığı Diyarbakır şubesiyle hizmet ağını genişleten Dermogold Estetik &  Güzellik Merkezi Türkiye’ de özellikle Marmara Bölgesi’ nde İstanbul, Bursa, Yalova gibi şehirlerde başarıyla hizmet veren bir firma olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Çözüm odaklı hizmet anlayışıyla kadınların mutluluğunu önemseyerek hizmet verdiklerini belirten Dermogold Estetik & Güzellik Merkezi Kurucusu Naile Bakdur, Diyar Magazin Gazetesi’ ne yaptığı açıklamada; “ Salonumuzda lazer, bölgesel zayıflama, selülit bakımı, striort çatlak uygulaması, hydrafacial, dermapen, microblading, bölgesel zayıflama, leke-akne giderme, manikür- pedikür, peeling ve Baby SPA hizmetleri veriyoruz. İşimizi ahlaklı ve dürüst bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. İnsanların emeklerine saygı göstererek aldığımız ücretin hakkını en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Hizmet kalitemizle kadınların mutluluğunu önemsiyor ve memnuniyetlerini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Dermogold Estetik & Güzellik Merkezi iletişim; 05431883421 04125052044

 

YORUMLAR

  1. Merve dedi ki:

    Dermogold diyarbakır güzellik merkezine gitmiştim personelerinden yanılmıyorsam yönetici orada “Esra Hanım” ilk önce seans ücretimi peşin aldı ki seansta peşin ödeme alınmaz (hizmet verilmeden)paket alınınca sadece alınır birinci hatası buydu ikincisi hatadan da öte yanlıştı,sözleştiğimiz gün için önceden arayıp haber bile vermediler onu da kendim öğrendim.O gün lazer yapacakları cihaz bakıma gitmiş bikaçgün önce gidip anlaşmıştım o gün bakımda olduğunu bilerek söylemedi!Hormon bozukluğum var cihazın bakımdan dönüşünü bekleyemezdim acil lazere ihtiyacım vardı!Esra Hanım bakımda olmayan diod lazer cihazına alalım dedi mecburen kabul ettim fakat hormon bozukluğumdan biliyorum ve önceki yıllardaki deneyimimden Alex. cihazı tüy ten yapıma uyuyor diğerleri etki etmiyor helede jel kulanılarak yapılan lazer bana pek etki etmez”bu durumu bildirip esra hanıma ücretimin iadesini istedim “olmaz sisteme giriş yaptım veremem.. vb. birsürü dil döktü”bende bunalıp kabul ettim.Cihaz da personellerde(seansta yapanlara sürekli fazla yada eksik yaptıkları yerleri ben hatırlattım) çok başarısızdı %40-50 sadece dökülme oldu lazerden 10 gün sonra bilirsiniz dökülme olur.En az %80 i dökülmeliydi.Jelleri bana alerji yaptı.Diod jelsiz çok yakıyo ki personel düzgün her tarafa eşit jel sürmeyip bazı yerlere fazla atış yaptığından 1 ay da yanıklar anca gecti.Tüy köklerimin %50 sine de az atış yaptığından hiç dökülmedi Dermogold ne yazık ki lazer konusunda hüsrandır diğer hizmetlerini bilemiyorum lazerde her şeyiyle çok kalitesiz cihaza,personele sahipler.Şirketi aradım “şikayet bildirimi almıyoruz dedi”.Düşünebiliyor musunuz şikayet almıyoruz die bir cümle kurdular!Bence bu cümleyi kullanan bir şirketin diğer hizmetlerini de iyice araştırıp öyle alıp almamaya karar vermek lazım.Anlaşma da kontrol için ekstra para istedi esra hanım vermiştim iki kez bi sorun çıktı cihaz..vs. mazaretlerle hep bi bahaneyle kontrole almadılar.. Psikolojim daha fazla bozulmasın üzülmeyeyim diye 2-3 kere yazıp aradıktan 2kere de yüz yüze konuştuktan sonra artık bıraktım muhatap olamadım.Bir insanın üstelik hasta bir insanın hakkına bu kadar girdiler hakkımı helal etmiyorum Esra hanım a da Dermogold a da!Keşke şikayetvarı hiç gitmeden açıp baksaydım Dermogold için bisürü şikayet edilmiş aynı sorunu başkası yaşamasın 🙏🏻.