Gölge Garden Cafe ve Kır Bahçesi; ”Diyarbakır’daki Bahçeli Eviniz”

Gölge Garden Cafe ve Kır Bahçesi; ”Diyarbakır’daki Bahçeli Eviniz”
26 Temmuz 2021 13:58
A+
A-

Gölge Garden Cafe ve Kır Bahçesi; ”Diyarbakır’daki Bahçeli Eviniz”

Kusursuz hizmet anlayışıyla şehre yeni bir soluk kazandıran Gölge Garden Cafe ve Kır Bahçesi, özel bir davetle açılışını gerçekleştirdi. Stadyum yolu Lunapark karşısında hizmete giren ve konuklarına hem ambiyans hem de lezzet ve eğlence anlamında özel bir mekan sunan Gölge Garden Cafe ve Kır Bahçesi, eğitim camiasının tanınmış isimleri ve 17 yıllık kafe işletmeciliği deneyimi olan Sezai Culu ortaklığıyla faaliyete geçirildi.

Eğitim camiasından pek çok ismi buluşturan açılış davetinin kusursuz geçmesi için tüm detayları gözden geçiren işletmeciler konuklarla yakından ilgilenirken sundukları birbirinden özel lezzetleri misafirlerine anlattılar.

Şehrin yeni sosyalleşme adreslerinden olan Gölge Garden Cafe ve Kır Bahçesi sabahın erken saatlerinden itibaren misafirlerini iştah kabartan kahvaltı menüsüyle karşılarken, kapalı ve açık alanlarında günden geceye uzanan zengin menüsüyle tüm damak tatlarına hitap eden özel seçenekler sunuyor.

Açılışta Big Bando orkestrası ve Ladies quarted keman grubu, sergilediği performansla konuklara keyifli anlar yaşattı. Açılış daveti gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

Diyar Magazin’ e konuşan Sezai Culu; “ Eğitim sektörünün tanınmış isimleriyle yaptığımız işbirliği ve 17 yıllık birikimimizle Diyarbakır’ da eğitim ve kafe işletmeciliği alanında geniş bir kitle tarafından zaten bilinmekteydik. Bu geniş kitle tarafından bize duyulan bu güven ile anne babaların çocukların, gençlerin rahat edebilecekleri, eğlenebilecekleri, rahatlıkla yemek yiyebilecekleri, kahvaltı edebilecekleri, sohbet edebilecekleri bir alan yaratıp Diyarbakır halkının hizmetine sunmak istedik. Gölge Garden’ i tercih edecek dostlarımıza, genç arkadaşlarımıza, ailelere, kapılarımızın onlara açık olduğunu onlar için keyifli, eğlenceli mutlu saatler geçirebilmeleri için elimizden geleni yapacağımızı ifade etmiş olalım. Eğer iyi bir hamburger, iyi bir pizza, iyi bir kahve, iyi bir çay ve gülümseyen bir hizmet ve rahat bir ortam, çocukların eğlenebileceği bir alan istiyorlarsa onları Gölge Garden Aile ortamına bekliyoruz. Bize duyulan güven ve gösterilen ilgiden dolayı Gölge Garden Ailesi olarak teşekkür ediyoruz,” dedi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.