Bambi Yatak, 3. Şubesiyle Urfa yolunda!

Bambi Yatak, 3. Şubesiyle Urfa yolunda!
14 Kasım 2020 02:38
A+
A-

İnsanların uyku ihtiyacına bağlı olarak yaşam kalitesinin önemli bir unsurunu oluşturan ve gün geçtikçe gelişen yatak sektöründe tercih edilen bir marka olarak ön plana çıkan Bambi Yatak, Diyarbakır’ daki üçüncü şubesini Şanlıurfa yolu üzeri Kadın Doğum Hastanesi yanında hizmete açtı.

Girişimci İşkadını Civan Ayzit yatırımı olarak Diyarbakır’ da hatırı sayılır bir müşteri profiline sahip Bambi Yatak, Memorial hastanesi karşısı ve Ninova Park AVM şubelerinin ardından yeni şubesiyle hizmet ağını genişletti.

Rengarenk Mobilya, Bambi Yatak ve Alaçatı Muhallebicisi projelerinin ardından Bambi Yatak’ ın yeni şubesini hayata geçiren başarılı iş kadını Civan Ayzit;”İnsanı odağa alarak yaşam kalitesini yükseltmeye hizmet eden Bambi Yatak, sadece Diyarbakır’ da değil tüm Türkiye’ de çok sempatik olarak tanınan bir marka. Herkesin zihninde aynı imajı yarattığını düşünüyorum. Gelen müşteri kitlemiz bilinçli… Bir yatak alacaksa eşdeğer markaların neredeyse hepsini geziyor.

Bambi Yatak’ ın hem ürün çeşitliliği anlamında, hem de fiyat performansıyla kaliteli yatak markaları arasında en avantajlı marka olduğunu söyleyebilirim. Doğru bir markayla, doğru bir mağazacılık anlayışı birleştiğinde kurumsal bir kimliği taşımak çok daha kolay ve çok daha iyi şeyler başarabiliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.