YEDİİKLİM KPSS Sezon Sonu Eğlencesi

YEDİİKLİM KPSS Sezon Sonu Eğlencesi
14 Temmuz 2022 15:40
A+
A-

Profesyonel eğitmen kadrosuyla bilimsel bir altyapıya kavuşturduğu KPSS hazırlık sürecini, insan merkezli ve hitap ettiği hedef kitleyi son ana kadar destekleyen hizmet anlayışıyla, sektörün örnek ve lider kuruluşu Yediiklim KPSS, başarısının canlı tanığı ve kanıtı olarak gördüğü öğrencileriyle sezon sonu etkinliği gerçekleştirdi.

 

Kurulduğu 2001 yılından bu yana KPSS başarı grafiğini her zaman yüksekte tutmasıyla en çok tercih edilen kuruluş olan Yediiklim KPSS her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrenim sezonunu, memur adayı öğrencilerine yönelik düzenlediği eğlenceyle noktaladı.  Yediiklim KPSS öğrencileri ve öğretim kadrosunun katılımıyla Büyükşehir Öğretmenevi Babil Kır Düğün Bahçesi’ nde düzenlenen etkinlikte çiğköfte ikram edildi. Sevilen sanatçı İbrahim Çağlar ve Gülbarin Altaş’ ın sahne aldığı gecede gençler halaylarla eğlendiler.

Diyar Magazin’ e konuşan Yediiklim KPSS Kurs Müdürü Emrah Bayrak, geleneksel hale getirdikleri  yıl sonu etkinliklerinin yoğun katılımla gerçekleşmesinden mutluluk duyduklarını, KPSS öncesi kursiyerlerin motivasyonu için sosyal etkinlikleri önemsediklerini belirterek tüm kursiyerlerine başarılar diledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.