İstikbal Lima Mobilya’ dan 36 ay 0 faiz kampanyası!

İstikbal Lima Mobilya’ dan 36 ay 0 faiz kampanyası!
25 Kasım 2021 18:03
A+
A-

İstikbal Lima Mobilya’ dan 36 ay 0 faiz kampanyası!

Zamanın ötesinde tasarım anlayışıyla Türkiye’nin en büyük mobilya üreticisi unvanına sahip İstikbal Mobilya ürünleri Aralık ayında bir birinden avantajlı kampanya ve indirimlerle evlerinizdeki yerini almaya devam ediyor.

Dağkapı Meydanı ve Kantar kavşağında olmak üzere iki şubesiyle hizmet veren İstikbal Lima Mobilya, evleneceklere ve evini yenileyeceklere düğün- çeyiz paketlerinde, oturma gruplarından, yemek odası takımlarına, yatak odasından genç odasına, yataktan bazaya, ev tekstili ürünlerinden halı çeşitlerine kadar yüzlerce üründe 36 ay 0 faizli kampanya başlattı.

Mobilya sektörünün lider markası İstikbal, yeni kampanyasıyla modern koltuk takımlarından emniyetli bazalara, birbirinden şık yemek ve yatak odası takımlarından kullanışlı kanepelere, ergonomik ve sağlıklı yataklardan, genç odası takımlarına kadar birbirinden şık ve kullanışlı yüzlerce ürünü kaçırılmayacak fırsatlarla beğeninize sunuyor.

Diyar Magazin’ e konuşan İstikbal Lima Mobilya firma sahibi Rıdvan Tapancı; “ yıllardır İstikbal kalitesini firmamıza özel kampanyalarla Diyarbakırlı hemşerilerimizin hizmetine sunuyoruz. Diyarbakırlıların firmamıza olan güveni ve ilgisi ile geldiğimiz noktada müşterilerimizin mutluluğuna vesile olmaktan kıvanç duyuyoruz,” dedi.

Rıdvan Tapancı arifesinde olduğumuz 2022 yılı için ”geleceğe güvenle baktığımız, huzur ve mutluluk içinde sağlıkla geçireceğimiz bir yıl olması dileğiyle tüm halkımızın ve hemşerilerimizin yeni yılını tebrik ediyorum” dedi.

Ev dekorasyonunda kalite ve şıklığı ekonomik fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla sunan İstikbal Lima Mobilya’ ya uğrayarak sizde avantajlı koşullardan yararlanabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.