Mutluluklarını evlilikle taçlandırdılar!

Mutluluklarını evlilikle taçlandırdılar!
8 Aralık 2018 23:38
A+
A-

Büyük organizasyonlara imza atan Tuncay Sound’ un Yönetim Kurulu Başkanı ve Alman ARD TV Bölge Yöneticisi Meyser Tuncay ile Tülin ve Ercan Işık’ın öğretmen olan kızları Rotinda Işık, Ayaz Elegance Düğün Salonu’nda gerçekleşen muhteşem bir düğünle birlikteliklerini taçlandırdılar.

İş, siyaset, bürokrasi ve sanat camiasından pek çok ismi buluşturan düğünde çiftin düğün törenlerine iştirak edemeyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu  ve TBMM Meclis Başkanı Binali Yıldırım telgraf ile mutluluk dileklerini iletirken, sanat camiasından Mustafa Ceceli, Suavi, Haktan, Ümmiye Koçak, Hozan Beşir, ünlü yönetmen ve menajer Begüm Yıldız gibi pek çok ünlü sima gönderdikleri video mesajlarla çiftin mutluluklarına ortak oldular. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri İl Müdürü Semanur Başgül’ ün kıydığı nikâh merasiminde çiftin şahitliklerini ise Hatay’ın tanınmış işadamlarından Mehmet Burç, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Bircan,  Türkiye müzik sektörünün duayenlerinden Playback Müziğin sahibi Cenk Yıldız, Alman ARD TV Türkiye sorumlusu Cemal Taşdan ile iş adamı Aziz dostkar Ercan Erol yaptı.

Düğüne Ankara’ dan özel olarak davet edilen ses sanatçısı hemşerimiz Ufuk Özel seslendirdiği parçalar ve sahne performansıyla geceye damga vurdu.

Rotinda ve Meyser Tuncay çifti davetlilere hitaben, “bu anlamlı ve güzel gecemize katılarak, mutluluğumuza mutluluk katan bütün akraba, dost, misafirlerimiz ve yakınlarımıza, en kalbi duygularımızla teşekkür ederiz. Bizzat gelemeyip, mutluluk temennilerini ileten bütün sevdiklerimize de bu hassasiyetlerinden dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır” diye konuştular.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.