G Lingerie, resmi açılışını gerçekleştirdi!

G Lingerie, resmi açılışını gerçekleştirdi!
21 Aralık 2018 23:23
A+
A-

Forum AVM zemin kat ana girişinde bulunan multibrand mağazalar zinciri G Lingerie iç giyim mağazası düzenlediği şık bir kokteylle resmi açılışını yaptı.

G Lingerie Mağaza işletmecisi İş kadını Sevil Yakşi’ nin ev sahipliğini yaptığı açılışta,

G Lingerie Mağazaları firma sahibi Safari-Klip Tekstil Kurucu Başkanı Ratip Veysi,  Forum Diyarbakır AVM Genel Müdürü Erdinç Bulut ve eski Kuyumcular Odası Başkanı Hacı Şaban Yakşi açılış kurdelesini birlikte kestiler.

Açılışta konuşan G Lingerie Mağazaları firma sahibi Safari-Klip Tekstil Kurucu Başkanı Ratip Veysi; “Biz G Lingerie olarak pazarlamanın ürün, fiyat, müşteri, mekân ve tanıtım dengesini sırasıyla gözettiğimiz için perakende sektörünün içinde olduğu durgunluğu yaşamıyoruz” dedi.

Diyar Magazin’ e dünyaca ünlü markaların son teknoloji ile üretilmiş yeni modellerini yurt dışı ile aynı anda ve aynı fiyata G Lingerie bünyesinde müşterilerinin beğenilere sunduklarını vurgulayan İş kadını Sevil Yakşi, ayrıca şunları söyledi; “Her biri farklı bir alanda uzmanlaşmış durumdaki Fransa’dan DIM, Sans Complex; İngiltere’den Gossard ve Berlei; İtalya’dan Lovable, Filodoro ve Amerika’dan Wonderbra ve Maiden Form gibi dünyanın en iyi markalarını 42 farklı beden ve cup ölçüsü ile müşterilerimize sunuyoruz. İki beden büyüten sütyen, iki beden küçülten sütyen, 14 günde, 1 beden incelten korse veya iz yapmayan dantelli külot gibi tasarımlarla kadınlar için fonksiyonel çözümler oluşturuyoruz. Bunun yanında erkek iç giyiminde de ürün kalitesi ve çeşitliliği ile iddialıyız.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.