30 milyonluk klip

30 milyonluk klip
3 Haziran 2022 16:08
A+
A-

Sanatçı Anıl Alan’ ın Klibi internette otuz milyonu Aştı

Yaptığı Kliplerle İnternet’te izlenme rekorları kıran ünlü sanatçı Anıl Alan, ”bu rekorlar halkımın bana göstermiş olduğu teveccühün bir göstergesidir” dedi.


Ciran adlı eseriyle İnternette toplam 30 milyonun üstünde izlenmeyle en çok dinlenen ve takip edilen sanatçılar arasında yer alan,Anıl Alan, arka arkaya yaptığı klip çalışmalarıyla ‘’gönüllerde taht kurduğuma inanıyorum’’ dedi.
Her yaptığı klip’le internette izlenme rekorları kıran ünlü sanatçı Alan’’artık sevenlerimin ve izleyenlerimin karşısına büyük bir sürprizle çıkacağım, zamanı geldi. Bunun müjdesini şimdiden hayranlarımla paylaşmak istiyorum ‘’dedi.


Anıl Alan, bilinmeyen bir yönünü daha sürpriz bir şekilde ortaya koydu. Doğa tutkunu olan sanatçı, çevreci ve hayvan severliği ile de takipçilerinden tam not aldı. İnsanlara yaptığı yardımlardan dolayı , adından söz edilmesini istemeyen sanatçı, ‘’elimden gelse de çevremde yardıma muhtaç tüm canlılar için daha fazla bir şeyler yapsam’’ dedi.
Çok hassa bir yapıya sahip olduğunu da ifade eden Alan, çevresinde hayır severliğiyle tanınmaktan mutlu olduğunu ve halkla buluşacağı ilk konserinin gelirini de lösemili çocuklara bağışlayacağını söyledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.