HACI LEVENT’ ten yepyeni bir tat; MOR BAKLAVA

HACI LEVENT’ ten yepyeni bir tat; MOR BAKLAVA
15 Temmuz 2020 23:41
A+
A-

1907’ de başladığı tatlı yolculuğunda bir lezzet efsanesine dönüşerek Diyarbakır’ ın özgün bir değeri hâline gelen HACI LEVENT, Türkiye’ nin damak tadına yepyeni bir tat armağan ediyor; MOR BAKLAVA

Geleneksel çizgisini yenilikçi yönüyle harmanlayarak klasikleşen tatlarıyla Türkiye’ nin damağını özgün tadına alıştıran HACI LEVENT; mor meyvelerdeki aktif bileşenlerden aldığı doğal renk ve aromayla elde edilen bileşenleri baklavayla buluşturdu.  Gıda boyası ve katkı maddesi içermeyen MOR BAKLAVA, içeriğindeki doğal meyvelerden aldığı rengi ve tadıyla lezzet çıtasını üst seviyelere çıkarıyor.

Gıda hijyenine çok önem verilen üretim atölyelerinde üretilen lezzetleri hizmet kalitesiyle taçlandıran HACI LEVENT; katkısız, saf ve doğal hammaddelerden üretilen tatlılarıyla konuklarına keyifli bir deneyim sunuyor.

Yıllar boyunca değişmeyen kalitesi, geleneği, prestiji ve kusursuz hizmetiyle kadayıf ve künefenin envai çeşidini, altın rengi çıtır çıtır baklavaları, havuç dilimi, şöbiyet… Aklınıza ne gelirse damaklarda yarattığı coşkuyla vazgeçilmez olmayı sürdüren HACI LEVENT, lezzet şöleni yaşatıyor.

113 yıldır aynı reçete ve doğallıkta misafirlerine hizmet vermenin gurunu yaşayan HACI LEVENT; lezzetli sohbetlerin ve buluşmaların değişmeyen adresleri olan şubelerinde, yepyeni ve özgün bir tat olarak MOR BAKLAVA’ yı damak tadınıza sunuyor.

MOR BAKLAVA’ nın faydaları ;

*Diyabet hastalığına iyi gelmektedir.

*Şekerin kana karışma hızını yavaşlatarak kandaki şekeri düzenler.

*Tansiyona faydalıdır.

*Kansere yakalanma riskini azaltır.

*Kalp ve karaciğere detoks etkisi sağlar.

*Organları düzenleyici ve daha rahat çalışmasını sağlar.

*Vücuda zindelik verir.

*Hafızayı güçlendirme ve yaşlanmayı geciktirmede etkilidir.

 

HACI LEVENT GÜVENLE BÜYÜYOR!

Globalleşen dünyada rekabet ortamının artmasıyla firmaların olduğu kadar şehirlerin de öne çıkan ürünlerinin markalaşmasının önem kazandığı günümüzde, Diyarbakır Burma Kadayıfı’ na Türk Patent ve Marka Kurumunca Coğrafi İşaret Tescil Belgesi verilmesiyle Diyarbakır, kadayıfıyla anılan bir kent oldu.

Türkiye genelinde Diyarbakır Burma Kadayıfı’ na ilginin artmasıyla HACI LEVENT büyüyerek, 2019 yılında Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi’nde 3 bin m2 alanda kurduğu üretim tesisiyle artan talepleri karşılamaya çalışıyor.
Diyarbakır’ ın yükselen marka değeri HACI LEVENT, büyüme sürecinde geleneksel üretim tarzıyla modern teknolojiyi birleştirerek bir asırlık sektör tecrübesiyle yüksek kaliteli geleneksel tatlılarımız kadayıf, baklava ve künefe çeşitlerini hijyenik bir ortamda, en iyi malzemeler kullanılarak, katkı maddesiz tamamen doğal hammaddelerle usta ellerin işlemesiyle ortaya çıkararak Türkiye’nin beğenisine sunuyor.

Kalite ve lezzetten ödün vermeden, organik ve doğal yollarla üretilmiş geleneksel ve yenilikçi lezzetleri topluma sunmakla, müşteri memnuniyetini ve sadakatini üst seviyede tutmayı ilke edinen HACI LEVENT; AR-GE çalışmalarıyla unutulmaya yüz tutmuş lezzetleri ve yenilikçi yönüyle geliştirdiği yeni ve değişik tatları doğru ürün, doğru fiyat, üstün hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sürekli kılmanın gururunu yaşıyor.

HACI LEVENT, Gıda Güvenliği Politikası gereğince hazırlanan master planı dâhilinde gıda üretimi alanında uzman ve eğitimli kadrolar tarafından temizlik ve dezenfeksiyon, haşerelere karşı ilaçlama yapmakta ve personel hijyeni hususunda en üst düzeyde tedbirlerini almaktadır.

 

 

YORUMLAR

  1. Besir dedi ki:

    Mor baklava demissiniz de aradık bulamadık bi türlü iletişim no adres hiçbirşey yok