Alişan, Hacıbaba Pastaneleri’ ni ziyaret etti!

Alişan, Hacıbaba Pastaneleri’ ni ziyaret etti!
3 Mart 2019 01:03
A+
A-

Ünlü Türkücü Alişan Hacıbaba Pastanelerini ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde Hacıbaba Pastaneleri’nin reklam çekimleri için işletmeci Yılmaz Elaldı ile oğulları Yusuf ve Ömer Elaldı’ nın konuğu olarak Diyarbakır’a gelen ünlü türkücü Alişan yoğun bir sevgi seli ile karşılandı.

Hacıbaba Pastaneleri’ nin Lunapark şubesinde düzenlenen buluşmaya sanatçının sevenleri adeta akın etti.

 

DİLTO Başkanı Haşim Elkaan ile Erdemliler Hareketi Derneği İl Başkanı Atilla Kaymaz’ ın da katıldığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Kanal D Magazin ekibi de Alişan’ ın ziyaretinde program çekimi yaptı.

1984’ den beri Şehrimizin önde gelen kadayıf markalarından olan Hacıbaba Pastaneleri yakın dönemde büyüme atağına geçerek, Diyarbakır’ da 10, İstanbul’ da ise şu an 5 şubesiyle hizmet veriyor. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan Hacıbaba Pastaneleri, hizmet ve ürün kalitesi ile tatlı sektöründe marka bilinirliği yüksek bir firma olarak tercih ediliyor.

Hacıbaba Pastaneleri işletmecisi Yılmaz Elaldı; müşterilerinin damak tadına verdiği önemi tüm üretim aşamalarına yansıtarak bugünlere geldiklerini belirterek, “Kadayıf yaparken, öncelikle hijyen kuralarına çok dikkat ediyoruz. Malzeme kalitesi ve bolluğundan kaçınılmaması, kalitemizin püf noktasını oluşturmakta. Kadayıfta malzeme ne kadar kaliteli ise kadayıf da o kadar kaliteli olur. Babamdan öğrendiğim mesleği oğullarıma aktararak nesiler boyu bu lezzetleri devam ettirme arzusundayım,” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.