MAKSİMUM D A.Ş.  “Minimum risk, Maksimum Güvenlik”

MAKSİMUM D A.Ş.  “Minimum risk, Maksimum Güvenlik”
28 Aralık 2022 21:48
A+
A-

2006 Yılından beri Diyarbakır’ın en gözde, en tecrübeli firması olarak faaliyet gösterdiği sektörlerde sınırsız gelişimi ilke edinen, ulusal ve uluslararası standartlara sahip olarak tüm yasal gereklilikleri karşılayan, dürüst, güvenilir ve saygın bir marka olma hedefiyle, teknoloji ve bilgiyi, hizmetlerine entegre ederek hızla büyüyen Maksimum A.Ş., uluslararası kalite ve deneyimleri, yerellikle birleştirerek, Türkiye pazarında bilgi lideri olma misyonunu koruyor.

Maksimum A.Ş., telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar 21 farklı sektörden 175 kurum ve kuruluşa, Türkiye’nin 24 ilinde, 133 hizmet noktasında 1581 çalışanı ile güvenlik hizmeti sunmaktadır. Maksimum Grup başarılı ve inovatif iş modelleri geliştirmekte ve odaklandığı iş alanlarında günbegün büyüme sağlayarak ilerlemektedir. Bu başarıyı ileriye taşıyarak hedef büyüten Maksimum Grup, 2023 yılının ilk 6 ayında 2000 çalışan hedefine adım adım ilerlemektedir

 

Maksimum Grup, inşaat sektöründeki iştirakleriyle de, Türkiye’nin birçok noktasında müteahhitlik ve gayrimenkul alanlarında yeni projelere odaklanmaktadır. Maksimum Grup, Karakoç Grup’un Diyarbakır’ a değer katacak olan büyük projesi Wins Town AVM ile sektörde güvenilir ve sağlam bir konum edinerek marka değerini güçlü bir noktaya taşımıştır.

 

Proje taahhütleri konusunda sektörün önde gelen firmaları arasında yer alma hedefine çok kısa sürede paydaşı olduğu vizyon projelerle ulaşan Maksimum Grup, faaliyetlerini hızlı ve güvenilir olarak gerçekleştirirken, müşteri odaklı yaklaşımlarıyla yıllardır grup olarak oluşturulan güvenin temelini, üç değer üzerine inşa etmiştir; “Dürüstlük, Dikkat ve Yardımseverlik.”

Hizmet ilişkisi içinde bulunduğu tüm paydaşlarıyla ilişkilerine bu üç temel değerin rehberlik ettiği Maksimum A.Ş. kurum kültürü, toplumu herkes için daha güvenli hale getiren uzman çalışanlar ve profesyoneller yetiştirmek üzerine kuruludur.

 

Maksimum Grup, son olarak inşaat sektörünün önde gelen firmalarından KARAKOÇ GRUP ile birlikte Elazığ yolu üzerinde Wins Town Rezidans adı altında ortak yapı yapmaktadır.

 

“MAKSİMUM GÜVENLİK, HER ZAMAN MAKSİMUM SEVİYEDE”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.