Burada her şey on numara! Kebabın hası, etin en lezzetlisi! NASIR USTA 3. ŞUBESİNİ CADDE 75’ TE AÇTI!

Burada her şey on numara!  Kebabın hası, etin en lezzetlisi!  NASIR USTA 3. ŞUBESİNİ CADDE 75’ TE AÇTI!
4 Temmuz 2022 15:03
A+
A-

Diyarbakır’ da Adana Kebap denince akla gelen ilk isim, hiç şüphesiz Meşhur Adana Kebapçısı Nasır Usta. Diyarbakır’ da yiyebileceğiniz en lezzetli Adana kebabını, beyti, kuşbaşı, külbastı, kanat, ciğer, tavuk şiş, karışık ızgara gibi geleneksel Güneydoğu mutfağının zengin kebap çeşitlerini bir arada bulabileceğiniz, Meşhur Adana Kebapçısı NASIR USTA; bol çeşitli meze ve salataları, işinin ehli personelleri, güler yüzlü hizmeti ve hızlı servis anlayışıyla şimdi Cadde 75’ te.

Adana kebabının enfes lezzetini damak tadınıza sunan ilk ve tek kebapçı; Yenişehir Tek Kapı ve Kayapınar Diclekent Villaları’ nın ardından Cadde 75’ te de hizmet vermeye başlayan Meşhur Adana Kebapçısı NASIR USTA, alışıla gelen hizmet kalitesiyle damaklarda şenlik yaşatmaya devam ediyor.

48 yıllık geçmişiyle, Adana’ nın ardından Diyarbakır’ da 2010 yılından beri şaşmayan lezzeti ve aile ortamıyla, çevre il ve ilçeler ile Diyarbakırlıların yoğun ilgi gösterdiği, ailelerin konuklarını kendi evindeymiş gibi gönül rahatlığıyla ağırladığı Meşhur Adana Kebapçısı NASIR USTA tercih edilen mekânlar arasında ön plana çıkıyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.