Yeni Corolla Hybrid’ in lansmanı yapıldı

Yeni Corolla Hybrid’ in lansmanı yapıldı
13 Şubat 2019 01:26 | Son Güncellenme: 25 Haziran 2020 01:27
A+
A-

Dünyanın en çok tercih edilen otomobili Toyota Corolla’ nın, ülkemizde üretilen ilk C Sedan hybrid modelinin tanıtımı tüm Türkiye ile aynı anda Toyota Plaza Kardelen‘ de yapıldı.

Günler öncesinden sosyal medya mecralarında duyurusu yapılan etkinliğe Diyarbakırlılar yoğun ilgi gösterdi. Ziyaretçiler, Corolla’nın yeni donanım, konfor, teknoloji ve tasarımı karşısında hayranlıklarını gizleyemediler.

Toyota Satış Müdürü Serhat Murat Güler, uzun zamandır bu anı beklediklerini belirterek “Hem bizler, hem de müşterilerimiz büyük heyecan ve mutluluk yaşıyoruz. Toyota’nın misyonu her zaman en iyi otomobilleri üretmek ve markamızı Türkiye’nin en sevilen markası yapmaktır. Türkiye’de üretilecek Corolla’nın yükselen bu hedefte kilit rol oynayacağına inanıyorum.

Yeni Corolla Hybrid, daha prestijli tasarımı, en ileri teknoloji ve güvenlik donanımlarının yanı sıra hybrid motor seçeneği ile üstün yakıt tasarrufu özelliklerini bir araya getiriyor. 1.8 litre hybrid motoruyla keyif verici, sarsıntısız ve rahat bir sürüş sağlarken, kendi kendine şarj olduğu için hiçbir zaman fişe takmanız gerekmiyor. Şehir içinde en düşük yakıt tüketimine sahip olan Yeni Corolla Hybrid ile benzinliğe de daha az uğrayacaksınız,” dedi.

Yeni Corolla’nın, hybrid versiyonu  özel fiyat avantajları ile Toyota Plaza Kardelen’de yeni sahiplerini bekliyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.