Sinan AYKAÇ; “AYKAC 1971 olarak saat sektöründe öncü durumundayız”  

Sinan AYKAÇ; “AYKAC 1971 olarak saat sektöründe öncü durumundayız”   
29 Aralık 2022 21:28
A+
A-

Uzun yıllardır insanların kimliklerini yansıtan kol saatleri, modanın değişmez aksesuarları olarak hayatımızdaki önemini koruyor. Her zevke ve bütçeye hitap eden kol saatleri, klasik ve spor modelleriyle erkeklere hitap ederken, şık ve zarif tasarımlarıyla da kadınların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Dünyanın önde gelen lüks saat markalarını Diyarbakır Ceylan Karavil AVM ve Forum AVM’ de bulunan iki mağazası ve Jw Marriott Ankara’ daki şubesiyle seçkin müşterileriyle buluşturan AYKAC 1971 yüksek mühendislik teknolojisine sahip popüler saat markalarının modern tasarım koleksiyonlarını saat tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Diyar Magazin’ e konuşan AYKAC 1971 ‘ nin ikinci kuşak temsilcisi Sinan AYKAÇ; “Erkeklerin tarzının en büyük göstergesi olarak, erkeklerin günlük kıyafetlerine, işlerine ve yaptıkları spora uyum sağlayacak ölçüde geniş bir yelpazeye sahip olan erkek kol saatleri, hiçbir zaman modası geçmeyecek bir aksesuardır. Bayan kol saati modellerindeki seçenekler de aynı şekilde çok çeşitlilik göstermekte ve taşlı modeller, küçük ve sofistike kadranlarla birlikte mevsime göre kumaş veya deri kayışlar ön plana çıkmaktadır. Kadınların genelde tercih ettikleri zarif ve klasik model kol saatleri, saat markaları tarafından asla modası geçmeyen parçalar olarak sunulmaktadır. “ dedi.

Sinan AYKAÇ sözlerine şöyle devam etti;”1971’den beri saat piyasasındayız. Baba mesleği olarak devraldığımız saatçiliği günümüze entegre ederek devam ettiriyoruz. 1971 yılından beri, çok kuvvetli bağları olan bir aile şirketiyiz. AYKAC 1971 olarak saat sektöründe öncü durumundayız. Elimizdeki ürün çeşitliliği, fiyat politikamız ve müşteri memnuniyeti anlayışımız ile sektörümüzde tercih edilen bir şirketiz. Rolex, Versace, Rado, Tissot, Raymond Weil, Calvin Klein, Quantum, Romanson, Lacoste, Michael Kors, Fossil, gibi dünya markalarının ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki asıl neden ürünlerdeki çeşitliliğimiz ve müşterilerimize sunduğumuz fiyatlarımızdır. Müşterilerimiz, su geçirmezlik seviyesini, kasa ve kordon kalitesini, garanti belgesinin olup olmadığını kontrol ederek zevk ve beğenilerine en uygun saati tercih edebilir, günlük yaşantısı ve giyim tarzına uygun olarak klasik, sportif veya dijital saat modellerini seçebilirler,” dedi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.