Öz Ciğerci Abé 4. Şubesiyle Ciğerin Başkenti’ nde!

Öz Ciğerci Abé 4. Şubesiyle Ciğerin Başkenti’ nde!
12 Temmuz 2022 23:57
A+
A-

İstanbul’ daki 3 şubesiyle memleket hasreti çekenlere ve ağzının tadını bilenlere Diyarbakır Ciğerini orijinal tadıyla, zengin meze ve salatalarıyla sunan Öz Ciğerci Abé, İstanbul’ un ardından 4. Şubesini Ciğerin Başkenti Diyarbakır’ da hizmete açtı.

Özellikle sosyal medya fenomenlerinin uğrak noktası olmasıyla sosyal medya platformlarında marka bilinirliği yüksek olan, Öz Ciğerci Abé, İnönü Caddesi üzerinde hizmete açtığı yeni şubesinde de ünlü fenomenleri buluşturdu. Öz Ciğerci Abé, Tik Tok ve İnstagram mecralarında milyonlarca takipçileri olan Mizgin Kaya, Melek Azad, Efecan, Zanaaslan21, DjEmo63, DjEmo21, meltem_karciga gibi fenomenler ile siyasetin Tik Tokçu abisi Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ ü de yeni şubesinde ağırladı.

Sosyal medya üzerinden sürekli olarak yaptığı yayınlarla ve kendine özgü;”(Bırakın gelsinler), (Cızzz yap baba cıııııızzzzz) , (Dişin varken, malın varken, canın sağken ye babo yee), (Akıllı ol ciğerim sana feda olsun),(Ne kadar kilolu olursan seni kaçırmaları o kadar zor olur, ciğer ye, kebap ye güvende ol!) gibi ilginç aforizmalarıyla dikkat çeken mekân, sosyal duyarlılık anlamında yaptığı çalışmalarıyla da her zaman gündem olmayı başarıyor.

Sokakta yaşayan yoksul kardeşlerimize özellikle Cuma günleri yardım elini uzatarak ücretsiz doyurmasıyla da gönülleri kazanan Öz Ciğerci Abé, çalışanlarına da asgari ücretin üzerinde verdiği maaş ve özlük haklarını tam kullandırmasıyla da farkını ortaya koyuyor. Güler yüzlü hizmetin sırrını “mutlu çalışan, mutlu müşteriler” olarak belirleyen Öz Ciğerci Abé, “Ciğerin Başkenti Diyarbakır” da, ciğerin hakkını vermeye geldi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.