İlk Zil Mehmet Cansız’ dan!

İlk Zil Mehmet Cansız’ dan!
1 Ekim 2022 12:51
A+
A-

Diyarbakır’ dan çıkıp küresel kozmetik sektörünün güçlü bir markası olma yolunda emin adımlarla yürüyen Lila Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cansız, adının verildiği okula ilgisini ve desteğini esirgemiyor.

Kurulduğu günden bugüne gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle iyilik yolunda toplumun her kesimine dokunan Mehmet-Esra Cansız Vakfı, 2021 yılı içerisinde yapımını gerçekleştirdiği Mehmet Cansız Ortaokulu’ nun 2022/2023 öğretim yılı açılışında keyifli bir etkinlik düzenlendi.

Özel bando ekibinin sahne aldığı etkinlikte çocukların arasına karışan ve öğrencilerle halay çeken Mehmet Cansız’ ın mutluluğu yüzüne yansırken, çocukların coşkusuna diyecek yoktu.

Öğrenim yılının ilk zilini çalan Mehmet Cansız, sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin ihtiyaç ve isteklerini tespit ettiren Mehmet Cansız ve eşi Esra Cansız, öğrencilere kırtasiye malzemeleri dağıttılar. Öğrencilere kendi elleriyle dondurma ikram eden Mehmet Cansız’ a öğrencilerin sevgisi görülmeye değerdi.

400 bini aşkın öğrenci nüfusuna sahip Bağlar İlçemiz’ de yapımı gerçekleştirilen 33 derslikli ve bin 200 civarında öğrencinin öğrenim gördüğü Mehmet Cansız Ortaokulu’ nun tüm ihtiyaçları Mehmet-Esra Cansız Vakfı’ nca karşılanıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.