EBRU POLAT KENDİNİ TANIMLADI “SEMPATİK, SEKSİ, SAYGILI”

EBRU POLAT KENDİNİ TANIMLADI “SEMPATİK, SEKSİ, SAYGILI”
A+
A-
16.07.2016


Avukatlığı bırakıp kariyerini müzik üzerine kurmaya karar verdikten sonra bu güne kadar 10’ a yakın albümle müzik piyasasının tanınan isimlerinden olan Ebru Polat, hayranlarıyla buluşmak üzere Diyarbakır ’a geldi.
Diyarbakır’da vereceği konser öncesi Diyar Magazin gazetesinden Jan Belek’in sorularını cevaplayan Ebru Polat, verdiği röportajda kendisi ile ilgili daha önce hiçbir yerde duymadığımız bilgiler paylaştı.

Sempatik, Seksi ve Saygılı olduğunu söyleyen ünlü sanatçı, son zamanlarda magazine konu olan bikini muhabbetine de Diyar Magazin aracılığı ile cevap verdi.
Jan Belek, Ebru Polat Röportajı – Diyar Magazin : 30 Temmuz 2016

Diyar Magazin : Diyarbakır’dasınız, Diyarbakır hakkında neler söyleyeceksiniz?
Ebru Polat : Ben Diyarbakır’ ı oldum olası severim, çünkü ben küçükken Diyarbakır ve Mardinli ailelerin içinde büyüdüm, komşularımız Diyarbakırlı’ ydı, annem babam çalıştığı için ben okuldan geldiğim gibi onların evine kaçardım, çünkü çok kalabalık bir aile idi, 9 kardeştiler ve kardeşlerim sanıyordum onları, küçük olduğum için yerde böyle yatarlardı bende aralarına girer uyurdum onlarla birlikte, onlarda beni çok benimsemişlerdi hep beraber büyüdük, o yüzden küçüklüğümden beri oldum olası Diyarbakırlıları ve Mardinlileri inanılmaz seviyorum dediğim gibi o mahallede büyüdüm beni bir Diyarbakırlı olarak görebilirsiniz.

Diyar Magazin : 2016 yazı’na “Dokun Bana” isimli bir single giriş yaptınız sonuçlardan memnun musunuz?
Ebru Polat : Ülkemizde yaşanan kötü olaylardan dolayı şarkımızla şu sıralar ilgilenemiyoruz, şarkıdan önce düşünmemiz gereken şey Devletimiz, hiç şuan şarkıyla ilgilenemiyoruz. Dokun bana çok güzel gitti tabi. Her müzik kanalında dönüyor her radyoda var. Sonuçlardan memnunum.

Diyar Magazin : Kendinizi nasıl tanımlarsınız ?
Ebru Polat : Sempatik, Seksi, saygılı.

Diyar Magazin : En sevdiğiniz renk ve şarkı?
Ebru Polat : En sevdiğim renk beyaz, şarkı tabi ki kendi şarkılarım.

Diyar Magazin : Ne Tür Müzik Dinlersiniz?
Ebru Polat : Pop ve Yabancı dinliyorum ama en çok Ahmet Kaya’yı severim, çocukluğumdan beri çok sever ve dinlerim, Ahmet Kaya’nın her şarkısını ezbere bilirim.

Diyar Magazin : Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
Ebru Polat : Benim hayatım hep çılgın valla, o yüzden en büyük çılgınlık bana çok normal geliyor, hep çılgınım, hayatım çok uçuk ve ben çılgın bir şarkıcıyımdır, kafama nasıl eserse öyle yaşarımdır biraz.

Diyar Magazin : Sosyal medya hesabınız üzerinden hayranlarınızdan giydiğiniz bikini markasını gizlediğiniz söyleniyor?
Ebru Polat : Aslında gizlemedim, ne giysem sürekli bana markasını soruyorlar gidip almak için, çünkü beni erkeklerden daha çok kızlar seviyor ve takip ediyorlar, örnek alıyorlar hakta veriyorum, işte sürekli hangi kıyafet giysem nereden aldın nereden aldın aklımda olanları yazıyorum ama unuttuklarımı yazmıyorum bikinimi bir yerden aldım ama hatırlamıyorum gerçekten markasını hatırlamıyorum o kadar çok kişi sordu ki söylemekten bıktım ve evet oda gazetelere çıktı, markayı gizledi diye ters köşe yaptı hayranlarını diye ama değil gerçekten hatırlamıyorum.

Diyar Magazin : Beyin sildirme tedavisi yaptınız bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?
Ebru Polat : Beyninizi rahatlatmak için nasıl bir psikoloğa gidiyorsanız bununda bir aleti çıkmış, depresyondaysanız ve hatırlamak istemediğiniz kötü şeyler varsa gidiyorsunuz ve tedavi oluyorsunuz. Diyar Magazin siz denediniz mi? Ebru Polat: denedim hiçbir işe yaramadı, bir şeyler unutacağım derken, artık bebekliğimdeki şeyleri bile hatırlıyorum, o kadar açıldı ki hafızam, inanamazsınız böyle bir şey olamaz, unutacağım dedim kimse kullanmasın o aleti yakında çıkacağım bunu diyecem.

Diyar Magazin : Sevdiğiniz için neleri göze alırsınız?
Ebru Polat : Sevdiğim için bilemiyorum neleri göze alabileceğimi çok fazla şey göze almam herhalde, yani sevgisine çok güvenmem lazım, çok inanmam lazım sevigisinede nasıl inanabilirsin, insan oğlu bu, yarın öbürgün sana hata yapabiliyor, seni bırakıpta gide bilir, yanlışlarda yapa bilir, göze aldıklarınla kalabilirsin sen, maddiyata hiç önem vermem, durumu kötüyse onun şartlarında yaşamayı kabul ederim, hani neleri göze alabilirim diye söylersem bunları yapa bilirim, onu hiç incitmem, rencide etmem, saygılı davranırım fakat onun haricinde çok çok büyük şeyleri göze alabileceğimi sanmıyorum, inanmıyorum, güvenmiyorum sevgiye insanlara.

Diyar Magazin : Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza giderdi.
Ebru Polat : Beni seven insanın benle ilgilenmesi ve bana yalan söylememesi yeterli benim için, bir şey yapmasına gerek yok, insan olsun yeter.

Diyar Magazin : Şu an ruhunun olmak istediği yer?
Ebru Polat : Diyarbakır, buradasınız evet.

Diyar Magazin : İzlemekten keyif aldığın TV Programları?
Ebru Polat : Çok Tv programı seyretmiyorum ben, yok diye bilirim, sevmiyorum hoşuma gitmiyor programlar.

Diyar Magazin : Hayatta en çok değer verdiğin insan?
Ebru Polat : Annem, Kardeşim.
Diyar Magazin : Hayvan besliyor musunuz?
Ebru Polat : Hayır.

Diyar Magazin : Karşı cinsten hoşlandığınız tip?
Ebru Polat : Esmer, uzun boylu, sakallı, kıllı mıllı, ben öyle seviyorum ne yapayım, babamda arap gibi esmer tam doğulu erkeği öyle seviyorum babam gibi.

Diyar Magazin : Sizce Aşk her şeyi affeder mi?
Ebru Polat : Aşk hayır, af eder ya evet af eder vazgeçtim, biz her şeyi af ediyoruz aşık olunca vallah, neler yaşıyoruz yinede af ediyoruz, acaba aşktan mı affediyoruz yoksa umursamamaktan mı affediyorum onuda bilmiyorum.

Diyar Magazin : Benzetildiğiniz biri var mı?
Ebru Polat : Yokta bir çok kişi bana kendini benzetmeye çalışıyor, bir sürü insan estetik doktorlarına gidip beni Ebru Polat’a benzet diyorlarmış doktorlara ve gerçekten klonlanmış gibi geziyoruz artık, hepimiz bir birimize benziyoruz dikkatinizi çekiyormu esmer kızlar baya bana benzemeye başladılar, burunlarını dudaklarını yaptırıyorlar ama bu benim hoşuma gidiyor.

Diyar Magazin : Şuan yaptığın işin dışında ne iş yapmak isterdin?
Ebru Polat : Ben zaten Avukatım, ceza avukatıyım, yapmam yasak olduğu için yapamıyorum, yakında psikolog olacağım, psikolog olmak istiyorum, sanatçılığa ömür boyu devam edeceğim, aynı anda psikologluk ta yapacağım.

Diyar Magazin : Hiç Kimsenin bilmediği görmediği bir özelliğiniz var mı?
Ebru Polat : Altıncı hislerim çok kuvvetli, her şeyi seze biliyorum, anlayabiliyorum, algılaya biliyorum, şu olacak dediğimde oluyor, iyi fal bakıyorum.

Diyar Magazin : Sizi en çok ne kızdırıyor, bu kızgınlıkla baş edebiliyor musunuz?
Ebru Polat : Beni en çok saygısızlık kızdırır, bir insanın haddini aşması çok kızdırır ben haddini n aşılmasına çok sinirlenirim, çok neşeli iken bir anda çok sinirlenebilirim.

Diyar Magazin : Burcunuz?
Ebru Polat : Yengeç.

Diyar Magazin : Tuttuğunuz Takım?
Ebru Polat : Takım tutmuyorum.

Diyar Magazin : Bir film yapmaya karar verirseniz adı ve konusu ne olurdu?
Ebru Polat : Cinayet filmi yapmak isterdim, seri katil bir kadını anlatmak isterdim, neden seri katil olmuş, kimler canını yakmış ki ondan sonra seri katile dönmüş falan filan, kendim oynamak isterdim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.