Bölgenin “En İyi STK’ sı” DTSO seçildi

Bölgenin “En İyi STK’ sı” DTSO seçildi
21 Ağustos 2020 23:16
A+
A-

DTSO bünyesinde kent bileşenlerince oluşturulan Diyarbakır Turizmini Geliştirme Komisyonu’ nun ağustos ayı rutin toplantısı gerçekleşti. Toplantıda kentin turizm sorunları üzerine fikir teatisinde bulunuldu. Kentin bir başka turizm değeri olarak ön plana çıkan Hasuni Mağaraları üzerine bugüne kadar herhangi bir bilimsel çalışma yapılmadığının tespit edildiği toplantıya Batman’ dan Dicle-Life internet dergisi Genel Yayın Yönetmeni Emin Bulut ile Editör Serhat Tufan da katıldı.

 

Dicle-Life tarafından düzenlenen ve Güneydoğu Anadolu illerinin “En iyi ve başarılı kurum ve kuruluşları ile siyasetçi, sanatçı, yazar, sinemacı, iş insanı, girişimcisinin” telefon görüşmesi, mesaj ve anket çalışmaları sonucu belirlendiği kampanya sonucunda “2019 Yılının En iyi STK’ sı” olarak Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası seçildi.

 “2019 Yılının En İyi Girişimci İşkadını” seçilen Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu üyesi ve Hilton Garden Inn Diyarbakır Genel Müdürü Selda Çiçek Veske’ ye plaket sunumu gerçekleştirildi. Plaket sunumuna DTSO Yönetim Kurulu üyelerinden Alaaddin Tan, Mehmet Ali Deniz, meclis üyesi Günay Mehmetoğlu ve TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu ve DTSO Meslek Komitesi Başkanı Zülal Koç ile DTSO Genel Sekreteri Ferdani Gökdere katıldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.