SF CLINIC firma sahibi Uzman Estetisyen Betül Toprak; “dünya markası ürünler kullanmak bizim için çok önemli”

SF CLINIC firma sahibi Uzman Estetisyen Betül Toprak; “dünya markası ürünler kullanmak bizim için çok önemli”
17 Mart 2022 17:11
A+
A-

Açıldığı günden bu yana müşteri memnuniyetini amaçlayan ve danışanlarını en doğru şekilde bilgilendirmeyi misyon edinen SF Clinic Güzellik Merkezi, müşterilerine cilt bakımı, medikal estetik, lazer epilasyon, kaş ve kirpik bakım işlemleri gibi güzelliğe dair tüm hizmetleri sunuyor.

Tecrübeli estetisyen kadrosu ve son teknoloji ürünü cihazlarla hijyen koşullarına üst düzeyde uyarak danışanlarını ağırlayan SF Clinic Güzellik Merkezi Kurucusu Betül Toprak ile Mega Arslan Cadde 75 Plaza’ da bulunan merkezlerinin hizmet anlayışını, uyguladığı işlemleri, kullandığı ürünleri Diyar Magazin okurları için konuştuk.

D.M: Betül Hanım, SF Clinic’ te danışanlarınıza hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Betül Toprak: Merkezimizde cilt bakımı, medikal estetik, lazer epilasyon, kaş ve kirpik bakım işlemleri, selülit bakımı, çatlak uygulaması, hydrofacial, dermapen, microblading, mezoterapi, dudak dolgusu ve yanak dolgusu gibi güzelliğe dair bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz.

D.M: Betül Hanım, merkezinizde birçok uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyor ve danışanlarınızdan olumlu geri dönüşler alıyorsunuz. Başarınızın sırrını neye bağlıyorsunuz?

Betül Toprak: Başarımızın en büyük sırrını işini çok severek yapan bir ekip olmamıza bağlıyorum. Estetik sektöründeki gelişmeleri sürekli yakından takip etmemiz, sonuç odaklı cihaz ve sistemleri hem yakından takip ediyor hem de cihazların doğru bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Vücuda ve probleme göre cihaz seçmek, seans sayılarını düzenlemek ve kişiye protokol hazırlamak uzmanlık istiyor. Başladığımız günden bu yana insanlar bizi çok beğendi ve sevdi. Çok güzel referanslarımız oldu. Bütün işlemlerde danışanlarımızın arkasında olduk. Çok olumlu geri dönüşler aldık ve alıyoruz. İnsanlarımızın güvenini kazanmış olmak en büyük kazancımız. Önemli olan danışanlarımızın mutlu ve memnun olarak ayrılması.

D.M: Betül Hanım, sizi sektördeki diğer merkezlerden ayıran özellikleriniz nelerdir?

Betül Toprak: SF Clinic olarak farkımızı ortaya koymak ve bir marka yaratmak amacıyla yola çıktık. İyi hizmet verebilmek adına çalışanlarımızın mutluluğunu önemsiyor, çok iyi motive ederek bilgi ve donanımlarını artırmak için çalışıyoruz. Pozitif olmanız ve en iyisini yapmaya çalışmanız gerekiyor. Doğru ve kaliteli hizmeti sunmak için buradayız. Yenilikçi anlayışımızla bünyemize birçok yeni sistem ve cihazı dâhil ettiğimizi söyleyebilirim. Bilinçli ekibimizle, bilinçli danışanlar oluşturmaya çalışıyoruz. Hiç kimseye standart bir bakım yapmıyoruz. Kişiye özgü programlar düzenliyoruz. Danışanlarımız hangi işlemi ne sıklıkta yaptırmaları gerektiğini ve aldığı hizmetin kendisine sağladığı faydayı çok iyi biliyor ve farkımızı anlıyorlar. Danışanlarımız hayali beklentiler içerisinde olmuyor. İnsanlara alabilecekleri sonuçları abartmadan söylemek gerekiyor.

D.M: Çalıştığınız markalarda neye önem veriyorsunuz? Yaptığınız işlemlerde hangi ürünleri kullandığınızdan ve bu ürünlerin en önemli özelliklerinden bahsedebilir misiniz?

Betül Toprak: Merkezimizde uluslararası alanda ispatlanmış, klinik çalışmaları yapılmış ve onayları alınmış dünya markası ürünler kullanmak bizim için çok önemli. Yeni sistem ve cihazlarla yaptığımız uygulama ve bakımların evde kullanılan doğru ürünlerle desteklenmesi önem arz ediyor. Aksi takdirde beklenen sonuçları almak mümkün olmayabiliyor. Bu durum işimizi de oldukça kolaylaştırıyor. Ürün kullanmaya ciddi anlamda karşı olan yıllardır hiç ürün kullanmamış insanlar merkezimizdeki doğru ürünlerle karşılaşınca fikirlerini değiştirerek ürünlerimiz sayesinde kısa sürede çok olumlu sonuçlar aldı.

D.M: Cihazlarınızın özelliklerinden bahsedebilir misiniz?

Betül Toprak: Kliniğimizi açarken kaliteli cihazları almaya son derece önem verdim. Modern ve etkili cihazlarla çalışıyoruz. Cihazlara yatırım yapmadaki amacımız sonuç odaklı çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek. Danışanlarımızı uzun seanslarla oyalamak istemediğim için kısa sürede sonuç alabilecekleri işlemler gerçekleştirmek istiyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.