Ali Babacan, Kayapınar İlçe Başkanlığı’nın açılışını gerçekleştirdi

A+
A-
04.04.2021

Partisinin Bağlar İlçesi 1. olağan kongresine katılmak üzere şehrimize gelen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, aynı gün Kayapınar İlçe Başkanlığı’nın da açılışını gerçekleştirdi.

Ali Babacan, eşi Ülkü Zeynep Babacan ve beraberindeki heyet ile birlikte Kayapınar İlçe Başkanlığı’ nın açılışında Kayapınar İlçe Başkanı Av. Mehmet Oruç ve ilçe yönetimi ile partililer tarafından karşılandı. Ali Babacan, açılış konuşması ve kurdele kesiminin ardından ilçe başkanlığı bürosunda partililerle sohbet ederek, yönetim kurulu ve parti üyeleriyle tanıştı.

Deva Partisi Kayapınar İlçe Başkanı Av. Mehmet Oruç;” açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran sayın genel başkanımız Ali Babacan’a, sayın il Başkanımız Cihan Ülsen’ e ve dava arkadaşlarımıza katılımları için teşekkür ediyorum. Türkiye’ mizin ve Diyarbakır’ımızın dertlerine “DEVA” olmak için gecemizi gündüzümüze katarak var gücümüzle hizmet etmek için çıktığımız bu yolda Allah’ tan muvaffakiyetler diliyor, tüm vatandaşlarımızı DEVA Partisi çatısı altında kutlu yürüyüşümüze davet ediyorum” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.