Onur Akın’a Büyük Ustadan Büyük Destek

Onur Akın’a Büyük Ustadan Büyük Destek
30 Mart 2023 23:35
A+
A-

Usta sanatçı Edip Akbayram siyasete atılan Onur Akın’a destek mesajı yayınladı. Akbayram yayınladığı mesajda “Müzikte olduğun gibi siyaset arenasında da başarılı olacaksın” dedi.

Aday olduğu günden itibaren bir çok kesimden olumlu olarak destek alan sanatçı Onur Akın’a bir destekte usta sanatçı Edip Akbayram’dan geldi. Akbayram, CHP’den milletvekili aday adayı olan sanatçı dostu için bir videolu mesaj yayınladı. Usta sanatçı Akbayram yayınladığı mesajda şu görüşlere yer verdi. ” Sevgili Onur müzikte başarılı olduğun kadar yeni bir dönem siyaset alanında çok başarılı olacağına inanıyorum. Toplumun sorunlarını dile getireceğine çok eminim. Yolun açık olsun ” diye konuştu.

OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’a özel açıklamalarda bulunan Onur Akın ” Benim halk kahramanım,yorumcu olarak idolüm,ülkemin eğilmeyen,bükülmeyen,dimdik yaşamış koca çınarı,13 yıldır Müyorbir yönetim kurulunda yanyana durup telif hakları mücadelesi verdiğimiz değerli ağabeyim Edip Akbayram’a sonsuz teşekkürlerimle” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.