Yeniden Refah İl Başkanlığı yeniden Ali Erdem’ e emanet

Yeniden Refah İl Başkanlığı yeniden Ali Erdem’ e emanet
29 Temmuz 2022 23:42
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Türkiye’nin 1994 yılı ruhuna ihtiyacı olduğunu ve 54. hükumetin o efsane hizmetlerinin yeniden ve daha fazlasıyla Yeniden Refah Partisi’nde olacağını söyledi.

Yeniden Refah Partisi Diyarbakır İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresi Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleşti. Kaplan Düğün ve Konferans Salonu’nda gerçekleşen kongreye Genel Başkan Fatih Erbakan’ın yanı sıra eski bakan ve Genel Başkan Yardımcısı Sacit Günbey, Diyarbakır İl Başkanı Ali Erdem, partililer ve MKYK üyeleri katıldı.

Kongrede açılış konuşmasını yapan Yeniden Refah Partisi Diyarbakır İl Başkanı Ali Erdem; ” Anadolu’ nun İslam’ la şereflenmesini, Diyarbakır’ ın fethinden hesaplamayan her tarih, her bilgi, her kaynak yanlış, eksik ve hatalıdır… İşçinin, emeklinin, yoksulun, çiftçinin, hayvancılıkla uğraşan vatandaşımızın, sağlık çalışanlarımızın, öğrencilerimizin her birinin emeğinin hakkını aldığı, enflasyona ezilmediği, ülkesini terk etmek zorunda kalmadığı, mesleğini saygınlıkla icra ettiği, her şeyden önemlisi gelecek kaygısı yaşamadığı yarınlara umutla bakacağımız, Yeniden Refah’ ın iktidarında buluşmak üzere, gecemizle, gündüzümüzle Adil Düzeni kurmak için Genel Başkanımızın huzurunda tüm teşkilat olarak söz veriyoruz. 2. Olağan Kongremiz, Diyarbakır’ ımıza, Türkiye’ mize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.