Veysi Ekinci; “Evlerdeki değişimin parçası olmak istiyoruz”

Veysi Ekinci; “Evlerdeki değişimin parçası olmak istiyoruz”
30 Nisan 2019 00:20
A+
A-

“Mobilyada sanat” mottosuyla çağdaş mobilya anlayışını yansıttığı ürün çeşitliliği ve sahip olduğu yüksek gustoyla ilham veren tasarımları müşterilerinin beğenisine sunan EKTAŞ HOME Mağazası’ nda indirim hareketliliği yaşanıyor. En özel koleksiyonlarla yaşam alanlarında farklı bir atmosferin kapılarını aralayan, Diyarbakır’ın Mobilya ve Beyaz eşya sektöründe köklü firması olan Ekinci Ticaret Ltd. Şti firma sahibi İşadamı Veysi Ekinci; “ En kaliteli malzemeler ve iddialı tasarımlar ile bir evden çok bir yaşam alanı oluşturmak için ilham veren tasarımlarla ve sunduğumuz indirim fırsatlarıyla evlerdeki değişimin bir parçası olmak istiyoruz,” dedi.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri ve EKTAŞ HOME Mobilya’ nın Diyarbakır Temsilcisi ve bayiliğini yapan Ekinciler Ticaret Ltd. Şti firma sahibi Veysi Ekinci ayrıca; “sektöre girdikleri günden bu yana müşteri memnuniyetine hassasiyetle önem verdiklerini, kaliteli ürünleri en iyi fiyat garantisiyle müşterilerine ulaştırmak için firma yöneticileri ve personelleri olarak sürekli eğitim seminerleri ile hizmet kalite çıtasını yüksek tutmayı başardıklarını” belirtti.

Veysi Ekinci mobilya seçiminde dikkat edilmesi gereken tüyolar önermeyi ihmal etmedi.  Ekinci;” Mobilya seçerken sadece görünüşüne aldanmamak ve mobilyalarınızı güvenilir bir firmadan temin etmek çok önemli. Mağazada sergilenen mobilyalar, evinizin ölçüsüne göre satın almadığınız takdirde evinizde aynı şekilde durmayacaktır ve bu durum moralinizin bozulmasına yol açacaktır. Ayrıca yine beğendiğiniz modelin kalitesine dikkat etmediğiniz takdirde de aynı sorunu yaşarsınız. Keyifle satın aldığınız mobilyanın kısa süre içerisinde deforme olmasını kimse istemez. Ama kalitesiz ürünlerde böyle sonuçlar kaçınılmaz.

 

Ekinci Ticaret Ltd. Şti  Profilo-Merkez: M. Halit Mah. Emek Cad. Kızılay taksi durağı civarı Bağ 2 Apt. altı 78/A

Tlf :  0 412 233 02 02

Gsm: 0 507 731 71 39

Ektaş Home- Şube: Peyas Mah. Fırat Bulv. Park Orman Memorial Cad. Polatlar karşısı Çeysa Yaşam Evleri F/Blok No:1

Ektaş Home: Tlf:08502796482

Gsm:0 555 003 71 39

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.