Site Rengi

Şehrin yeni gözbebeği! Afacanlar Dünyası&Cafe muhteşem bir etkinlikle açıldı!

Şehrin yeni gözbebeği!  Afacanlar Dünyası&Cafe muhteşem bir etkinlikle açıldı!
01.05.2019
A+
A-

Diyarbakır’ ın çocuklu ailelere yönelik, çocuğunuzun eğlenirken aynı zamanda öğrenmesini de sağlayan ilk çocuk oyun evi konseptli mekânı kapılarını muhteşem bir organizasyonla açtı.

Günler öncesinden büyük bir tanıtım çalışmasıyla duyurusu yapılan açılış organizasyonunda O Ses Türkiye Şampiyonu hemşerimiz Ferat Üngür’ ün yanı sıra Ebru Polat ve Güllü de sahne aldılar. Barışcan ve Animasyon grubunun eğlenceli sunumları ve sahne şovlarıyla renk kattığı organizasyona olan ilgi bir hayli yoğundu.

İsminden çocuklar için dizayn edilmiş küçük bir cafe olarak algılarsanız yanılırsınız, çünkü Afacanlar Dünyası bir cafeden çok daha fazlasını sunuyor. Çocuklarınız üst katta bulunan polis, banka,  itfaiye, fırın, hastane, arkeoloji , inşaat, güzel sanatlar, müzik, akıl oyunları atölyelerinde  çocuk gelişim uzmanı eşliğinde mesleklerin özel kostümlerini giyerek hem oyunlar oynayıp eğlenirken, hem de öğreniyorlar. Çocuklar tüm bu alanlarda tek seansta 2 saat boyunca vakit geçirirken ebeveynleri de isterse çocuklarını bırakabiliyor ya da onlar oynarken cafede oturup çayını kahvesini içebiliyor. Bu arada üst kattaki atölyelere yerleştirilen kameralardan çocuklarını izleyebiliyorlar. 3-12 yaş arasındaki çocukların birbirinden eğlenceli mesleki aktivite alanlarında fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirebildiği, seçim yapma özgürlüğünü elde ettiği, hayal gücünü kullandığı, oynadığı ve ürettiği Afacanlar Dünyası&Cafe, aynı zamanda doğum günü partilerine de ev sahipliği yapıyor.

Çocuklarınız denesin, keşfetsin, sosyalleşsin, eğlenerek öğrensin ve sağlıklı bir şekilde gelişsin diye kurulmuş “küçük ellerin büyük işler başardığı” Afacanlar Dünyası &Cafe her çocuğun hakkı…

               

Afacanlar Dünyası&Cafe Fırat Mahallesi 50 m’lik yol Mezopotamya Bulvarı üzerinde Welat City altında hizmet veriyor.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.