Muhteşem Üçlü’ den hayatınıza yön verecek yeni kitap!

Muhteşem Üçlü’ den hayatınıza yön verecek yeni kitap!
A+
A-
02.07.2020

Astrolog Nuray Sayarı, Uzman Psikolog Cevher Sönmez ve  Eğitim Bilimci/Araştırmacı –Yazar Kunter Kurt’ un birlikte kaleme aldığı psikoloji alanında yıldızlarla işbirliği kurmak yolunda atılmış devrim niteliğinde bir adım olan “Astroterapi”,  Destek Yayınları’ ndan çıktı, D&R başta olmak üzere tüm seçkin kitapçılarda satışa sunuldu.

Kitabın tanıtım yazısını yazarların kendi kaleminden okuyalım mı?

Astrolojinin insan psikolojisine kuşkusuz güçlü yansımaları vardır. Gökyüzünden yansıyan etki, kadere dönüşme potansiyeline sahip güçlü bir etkidir ki;  bu yüzden oluruna terk edilemez. Astrolojinin etkilerine maruz kalmak yerine bu etkilerle işbirliği kurmak, sizce de yerinde bir tercih sayılmaz mı? O halde duyguların rehberliğiyle psikolojisinin dinamiklerine sadık kalarak yepyeni bir kader haritası oluşturmaya ne dersiniz? Yaşamınız boyunca duygularınız en değerli rehberiniz olacaktır. Dolayısıyla duyguları yakından tanımak çok değerlidir. Kişi duygusal olmak yerine duygulu olmayı öğrenmelidir. Hatırlayın ki: “Duygularını yöneten hayatı da yönetir.”

Kunter Kurt ve Cevher Sönmez Corona sürecinde de “Kaygı Psikolojisini Yönetebilmek” kitabını baskıya vermişlerdi.             Tüm seçkin kitapçılarda bulabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.