İGS Yeni Şubesiyle Ninova Park AVM’ de!

14 Kasım 2020 01:50 | Son Güncellenme: 7 Ocak 2021 02:05
A+
A-

SIDDIK PAMUK

Erkek giyim sektörünün trend markalarından İGS Mağazalarına Ceylan Karavil Park AVM, Ncity AVM ve Forum AVM’ nin ardından Ninova Park AVM’ de yeni bir şube eklendi.

Covit-19 sürecine rağmen, yatırım yapmaktan çekinmeyen Diyarbakır İGS Mağazaları Sahibi Sıddık Pamuk, Diyar Magazin’ e yaptığı açıklamada;” 17 yıla yakın zamandır tekstil sektöründe farklı markalar bünyesinde hizmet verdikten sonra DGS Giyim firması olarak İGS ve White Stone markalarıyla Diyarbakırlı hemşerilerimizin öncelikli ve güvenilir tercihi olmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetinin sürekliliğine dayanan müşteri sadakatini sağlamış olmanın verdiği güvenle temkinli bir şekilde yaptığımız yatırımların karşılığını almaktan dolayı son derece memnunuz. Ninova Park AVM’ de hizmete açtığımız İGS Mağazamızla 2020’yi de güzel bir büyümeyle kapatacağımızı düşünüyoruz” dedi.

Spor ve klasik stillerde tasarlanan paltodan takım elbiseye, trikodan pantolona, gömlekten aksesuarlara, kemerden, çanta ve ayakkabıya kadar uzanan ürün çeşitliliğiyle erkek giyiminde moda çizgisini belirleyen İGS Mağazaları’ nda her kesimden müşteri, dilediği bedende, her kesim, ithal ya da yerli kumaşlardan üretilmiş ürünleri bulabiliyor.

Kalite konusundaki hassasiyeti, kumaş seçimlerindeki özeni ve tasarımlarında yakaladığı modern çizgisi sayesinde Türkiye’nin en saygın erkek giyim markası haline gelen İGS’ nin açılımını “ İyi Giyinmeyi Seven” olarak belirten Sıddık Pamuk, gösterilen yoğun ilgiden dolayı Diyarbakır halkına teşekkür etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.