Hizmet, ilgi ve özen; Vimera Organizasyon

Hizmet, ilgi ve özen; Vimera Organizasyon
A+
A-
24.06.2018

Organizasyon hizmetlerinde beş yıldızlı hizmet sunan Vimera Organizasyon, insanların mutlu anlarına imzasını atıyor.

Planlamayı sizin yerinize başkalarının yapması gereken zamanlar vardır. İşte o zamanlarda devreye organizasyon firmaları girer. Sizinle birlikte hayalinizdeki organizasyonu planlayan ve uygulayan, en mutlu zamanınızda sizin yerinize düşünen ve çözüm üreten.

Son dönemde düğün, nişan, açılış gibi organizasyonlar gerçekleştiren firmaların sayısında artış yaşanıyor. İnternette de bu alanda çok fazla sitenin olması özellikle düğünü olacak çiftlerin kafasını karıştırıyor. Yemekli düğün organizasyonları ile müzik, sahne, sanatçı, ses, ışıklandırma, süsleme , catering gibi bir çok görsel ve işitsel hizmetler ile müşterilerine A’dan Z’ye tüm imkanları beş yıldız kalitesi ile sunan Vimera Organizasyon firma sahibi Remziye Demirkıran Ava, hizmetlerini ve deneyimlerini okurlarımız için paylaştı.

Vimera Organizasyon‘da düğünden kınaya, açılıştan doğum günü etkinliğine kadar birçok işe imza atan Remziye Demirkıran Ava, vatandaşların firma seçerken çok dikkatli olması gerektiğini söyledi. Düğünlerde mümkün olduğunca gelinin isteklerini yerine getirmeye çalıştıklarını söyleyen Ava, “Çünkü düğün gelinin hayalidir. Organizasyon firmaları bu hayalin kusursuz hayata geçmesi için var. Bu nedenle firmanın resmi şirket olup olmadığı, referansları, daha önce yaptığı işler gibi etkenlere çok dikkat edilmesi gerekiyor” ifadesini kullandı.

D.M: Vimera Organizasyon olarak önemli çalışmalara imza atıyor ve çoklukla tercih ediliyorsunuz. Bu başarınızın sırrını bizimle paylaşabilir misiniz?

Remziye Demirkıran Ava: Organizasyondaki başarımızın sırrını; işimizi severek, benimseyerek yapmak ve yaratıcı fikirler üretmemize bağlıyorum. Bizi tercih edenler düzenlediğimiz organizasyonlarda farkımızı, kalitemizi ve işimize gösterdiğimiz özeni gördükleri için bize geliyor.

 D.M: Organizasyon programlarınızda “İşin profesyonelliği” sizin için ne ifade ediyor?

 Remziye Demirkıran Ava: Şehrimizde organizasyon denildiği zaman akla sadece süsleme geliyor ama süsleme kadar önemli olan bir şey daha var; hizmet, ilgi ve özen. Telafisi olmayan iş yapıyoruz. Vimera organizasyon hiç bir işi sadece yapmış olmak için yapmaz; adına, işine, müşterisine, imajına büyük önem verir. Adının mükemmel işler ile anılması için çabalar ve başarır. Takım çalışmasına inanan yenilikçi detaycı ve çözüm üreten firmayız. Yaptığımız işler müşterimiz kadar bizim içinde özeldir. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti ilk sırada gelir. Bizim için işin profesyonelliği bunu gerektiriyor.

D.M: Sizin için bir düğün organizasyonunda olmazsa olmaz dediğiniz kriterler var mıdır? Müşteri memnuniyetini sağlamak için nelere dikkat ediyorsunuz?

Remziye Demirkıran Ava:  Şık ama göz yormayan bir tasarım, taze ve güzel çiçeklerle göz alıcı bir çift, kusursuz bir düğünün olmazsa olmazlarının başında gelir. Hem damağa hem göze hitap eden, leziz tatlar ve güzel sunumlar, hem de güzel bir orkestra, ses ve ışık sistemi güzel bir organizasyonun vazgeçilmezleridir. Organizasyonu müşterinin zevkine göre ayarlamak çok önemli. Müşteri memnuniyeti ve müşteri referansını çok önemsiyoruz. Bizim için her müşteri özeldir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.