Hakkı Bulut: “Ölene kadar sahnede olacağım”

Hakkı Bulut: “Ölene kadar sahnede olacağım”
4 Şubat 2023 12:44
A+
A-

Hakkı Bulut yeni yaşına sahnede girdi

” Ölene kadar sahnede olacağım”

Ünlü sanatçı Hakkı Bulut , doğum günü olan 3 Şubat’da sahnedeydi. Ünlü şarkıcı, yeni yaşını sahnesinde eşi,hayranları ve sanatçı dostları ile kutladı. Sevenleri, Bulut’a doğum günündeki sahnesinde büyük ilgi gösterdiler.

Hakkı Bulut’un doğum günündeki sahnesinde sanatçılardan: Türkü, Şerif Kayran,Burhan Topal ve eşi Saadet Bulut yalnız bırakmadılar.

Ünlü sanatçı doğum günü için sahneye getirilen pastasını sanatçı dostları ve eşi Saadet Bulut ile birlikte kesti. O anlarda bütün salon sanatçının yeni yaşını ayakta alkışlayarak kutladı.
Sanatçı,İlk kez sahnede doğum günü kutladığını belirterek,şarkılarının mimarının eşi olduğunun da altını çizdi. Bulut ” 61. Yılımız olacak. Türkiyedeki sanat camiasında bunca zaman sevgiyle, saygıyla evli kalan kimse yoktur ” dedi.
Sanatçı şimdiye kadar tüm albüm,plak ve kasetlerde okuduğu tüm eserlerinin kendisine ait olduğunu, 1200 üzerinde eserinin bulunduğunu söyledi. Yaşayan efsane olarak nitelendirilen Hakkı Bulut,88 yaşında bile sahnede olmak istediğini söyleyerek; ” Ben pandemide 5 klip çektim, şarkılar yazdım. Her gün konserden konsere koşuyorum.78 yaşına bastım ama kendimi 28 gibi görüyorum. Ölene kadar sahnede olacağım” diye konuştu.

Mustafa Barış DURAK

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.