GÜGER GRUP BÜYÜME PROGRAMINI HAREKETE GEÇİRİYOR

GÜGER GRUP BÜYÜME PROGRAMINI HAREKETE GEÇİRİYOR
A+
A-
11.11.2020

https://youtu.be/fHFHZLdfgSo

80’li yılların başında aile büyükleri Abdulgafur Güger öncülüğünde otomotiv sanayii alanında faaliyete başlayıp, 2000’li yılların başında farklı alanlarda hizmet veren Güger Ailesi, gelinen noktada “birlikten kuvvet doğar” ilkesiyle GÜGER GRUP çatısı altında birleşme kararı aldı.

 

Otomotiv sanayi alanında Dörtler Otomotiv, Emre Otomotiv, Master Washing Proffessional Car Care, yapı malzemeleri ve inşaat sektöründe Eren Ticaret, Murat Ticaret, kesintisiz güç kaynakları alanında Garlı UPS Merkezi ile Suragro Tarım & Mühendislik’ i bünyesinde barındıran GÜGER GRUP, büyüme hedefine emin adımlarla yürüyor.

GÜGER GRUP Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Güger, GÜGER GRUP’ un 80’ li yılların başına dayanan sektördeki gelişim sürecinden söz ederek, gelecek hedeflerini Diyar Magazin’ le paylaşarak; ”Şimdiye kadar ayrı ayrı faaliyet gösteren şirketlerimizi GÜGER GRUP çatısı altında birleştirme kararı almış bulunmaktayız.  Hayata geçirdiğimiz büyüme programı için oluşturduğumuz yeni stratejik çerçevemiz, iş birliği kültürü ve yetkin insanların oluşturduğu sağlam bir temele dayanıyor.

Orta ila uzun vadeli finansal hedeflerimizle geleceğe hazır bir işletme modeli ile hizmet verdiğimiz alanları daha da genişleterek Diyarbakır ve Bölge halkına en iyi hizmeti sunma çabası içerisindeyiz” diye konuştu.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.