En tatlı düğün! Hacı Levent ve Acar Ailelerinin mutlu günü!

1 Ekim 2021 18:37
A+
A-

En tatlı düğün!

Hacı Levent ve Acar Ailelerinin mutlu günü!

Pınar ve Ahmet Acar çiftinin kızları Cemre Acar ile Diyarbakır’ımızın önde gelen tatlı markalarından Hacı Levent’ in firma sahiplerinden Selma ve Murat Altunhan çiftinin oğulları Zekeriya Altunhan dünya evine girdiler.

Z Restaurant Kır Düğün Alanı’ nda gerçekleşen nikâh ve düğün törenine Altunhan ve Acar Ailelerinin dost ve akrabaları yoğun bir katılım gösterdiler. Akşam yemeği ve çeşitli ikramların servis edildiği törende dünürler davetlileri girişte karşılayıp yakın ilgi gösterdiler.

Big Bando Keman Show’ u eşliğinde düğün pistine giriş yapan genç çift davetlilerden büyük alkış aldı. Nikâh töreninin ardından Cemre ve Zekeriya Altunhan çifti ilk danslarını gerçekleştirdi.

Yöresel müzikler eşliğinde halay çeken davetlilere Hakan Demirtaş, sahnesiyle ayrı bir coşku yaşattı.

Düğüne damga vuran anlardan biri de düğün pastası yerine kat kat dizilmiş burma kadayıfının kesilmesi oldu.  Damadın babası Murat Altunhan, Diyarbakır’ la özdeşleşen burma kadayıfı ile gerçekleştirdikleri düğün pastası sürpriziyle Hacı Levent olarak bir ilke imza atmak istediklerini ifade eden bir konuşma yaptı.

Gecenin sürprizi yine Murat ve Ahmet Altunhan kardeşlerden geldi. Müziğe ilgi ve yetenekleriyle bilinen Altunhan kardeşler güzel sesleri ve yorumlarıyla seslendirdikleri şarkılarla davetlilere unutulmaz anlar yaşattılar.

Pisti boş bırakmayan davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler. Gecenin sonunda genç çiftin yakın dost ve akrabaları ile hatıra fotoğrafları çekildi.

Diyar Magazin Ailesi olarak genç çifte tatlı tadında mutlu bir ömür diliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.