EN BAŞARILI GÜZELLİK MERKEZİ; ALTINVARAK ESTETİK &GÜZELLİK

EN BAŞARILI GÜZELLİK MERKEZİ; ALTINVARAK ESTETİK &GÜZELLİK
A+
A-
15.12.2019

Estetik ve güzellik alanında sunduğu nitelikli ve geniş hizmet yelpazesiyle Diyarbakır estetik ve güzellik sektörünün önde gelen markalarından Altınvarak Estetik ve Güzellik, Türkiye Doğu Ödülleri’ nin “Diyarbakır Bölgesinin En Başarılı Güzellik Merkezi “ kategorisinde ödüllendirildi.

Daha öncesinde Altın Taç, Altın Portal, Türkiye Vizyon Ödülleri ve Gold Face of Turkey gibi prestijli ödül gecelerini düzenleyen Des Yapım Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Doğukan Cihantimur ve Çilek Medya Grup Başkanı Emre Kirişçi tarafından organize edilen ödül töreni muhteşem görüntülere sahne oldu.

Diyarbakır DİVAN Hotel’ de muhteşem bir organizasyonla Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumu ile gerçekleşen gecede iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen iş insanlarıyla oluşturdukları markaların şirket yöneticileri, ayrıca ülke genelinde sağlık alanında hizmet veren kurum ve kuruluşların temsilcileri bir araya geldi.

Erkan Petekkaya, Ayhan Aşan, Yusuf Güney, Ufuk Özel, Nuri Alço, Umut Akyürek, Tuğba Özerk, Azad Yılmaz, Gizem Özdilli gibi ünlülerin de katıldığı gecede “Diyarbakır Bölgesinin En Başarılı Güzellik Merkezi” ödülünü Gökay Kalaycıoğlu’ nun elinden alan Altınvarak Estetik ve Güzellik firma sahibi Şükran Dikici; “Estetik ve güzellik, her dönemde kadınla özdeşleşen kavramlardır. Sağlıkla birleşince hayata hizmet eder. Kadın hayattır, güzelliktir, şiddetten uzak olmalıdır. Altınvarak Estetik ve Güzellik olarak başarımızda büyük katkısı olan Baby Face ürünleri ve Erva Medikal cihazlarına teşekkürlerimi sunmayı bir borç olarak görüyorum. Çalışmalarımızın ve sunduğumuz hizmet kalitesinin ödüle layık görülmesi bizi ziyadesiyle onurlandırdı, herkese teşekkürler,” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.