Ellerini çabuk tuttular! Büşra& Furkan Ferhat Aslan “Mutluluğa evet dediler!

20 Şubat 2021 15:36
A+
A-

Geçtiğimiz aylarda İstanbul’ da nişanlarını gerçekleştirerek evlilik yolunda ilk adımı atan Antalyalı Kaya Ailesi’ nin mobilyacı kızı Büşra Kaya ile Diyarbakır mobilya sektöründe adından söz ettiren mobilya dekorasyoncusu Furkan Ferhat Aslan, ellerini çabuk tutarak Divan Otel’ de düzenlenen şık bir nikâh töreniyle mutluluğa “EVET” dediler.

Pandemi kuralları nedeniyle sınırlı sayıda davetlinin katıldığı nikâh töreninde dünürler davetlileri salon kapısında karşıladılar. Big Bando triosunun müzikleri eşliğinde salona gelen Büşra ve Furkan Ferhat Aslan çiftinin şahitler ve davetliler huzurunda nikâhları kıyıldı. Nikâhla birlikte gerçekleşen ilk dansın ardından takı töreni düzenlendi. Davetlilerin hatıra fotoğrafı çekiminin ardından Big Bando Orkestrası’ nın eğlenceli müziklerine genç çiftle birlikte yakınları da oynayarak eşlik ettiler.

Diyar Magazin’ e duygularını aktaran gelin Büşra Aslan; “Bugün çok heyecanlı bir gündü. Bütün sevdiklerimiz yanımızdaydı. Eksikliklerimiz vardı mutlaka ama bizi yalnız bırakmadılar sevdiklerimiz. Çok teşekkür ederiz” dedi. Mikrofonumuza konuşan damat Furkan Ferhat Aslan ise “ bugün mutluluğumuza ortak olan herkese sonsuz teşekkürler… Darısı tüm bekârların başına” diye konuştu.

Biz de Diyar Magazin ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.