Düşünür’ den teşekkür!

Düşünür’ den teşekkür!
A+
A-
22.02.2020

Zengin ve nitelikli öğrenme ortamlarıyla kitlesel başarının adresi Diyarbakır Düşünür Koleji’ nin düzenlediği, öğrencilerin %100’e varan burs imkânına sahip olacağı bursluluk ve okula kabul sınavı 4. Sınıftan 11. Sınıfa kadar olan öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Düşünür Koleji’ nin bursluluk ve okula kabul sınavına çocukları ile birlikte katılan veliler karşılaştıkları sıcak ve samimi atmosferden duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Öğrenciler Özel Diyarbakır Düşünür Koleji’ nin ayrıcalıklarından yararlanmak için sınava katılırken, çocuklarının sınavda başarılı bir sonuç almasını heyecanla bekleyen veliler de çeşitli ikramlıklarla hoşça vakit geçirdiler.

Özel Diyarbakır Düşünür Koleji Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Ahmet Özmen uygulanan bursluluk ve okula kabul sınavı hakkında şunları söyledi; “Türkiye’ nin eğitim markası Düşünür Koleji olarak düzenlediğimiz bursluluk ve okula kabul sınavının bir yenisini daha gerçekleştirdik. Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da katılımın yüksek olması, başarımızın ve vermiş olduğumuz eğitimin güvenirliğinin halkımızda karşılık bulduğunun göstergesidir.  Önümüzdeki yıl bizimle birlikte olmak adına sınavımıza yoğun ilgi gösteren öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyorum.” Eğitimde her zaman öncü olacaklarını ifade eden Özmen, akademik başarının yanında sosyo- kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklere de önem verdiklerini belirterek yaşam başarısı yüksek bireyler yetiştirmek hedefinde olduklarını vurguladı.

Sınıf içi düzenlemeleri, ders içi aktiviteleri ve materyal zenginliğiyle özgün öğretim metotlarının kullanıldığı öğrenme ortamının yanı sıra öğrencilerin fiziksel ve sosyal gelişimleri için kampüsün tüm bölümlerinin aktif olarak kullanıldığı Özel Diyarbakır Düşünür Koleji, sanatsal ve sportif başarılarıyla da sıklıkla gündeme geliyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.