Sıddık Pamuk;”Diyarbakır İyi Giyinmeyi Seviyor..”

Sıddık Pamuk;”Diyarbakır İyi Giyinmeyi Seviyor..”
A+
A-
24.06.2018

1960’ lı yıllarda Türkiye’ ye getirdiği hazır giyim anlayışıyla erkek giyim sektörünün kurucusu olan İGS,  tasarım, üretim ve mağazacılık birimleriyle tamamen yenilenerek girdiği yapılanma süreciyle, sektör liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

Diyar Magazin Gazetesi’ ne konuşan Diyarbakır İGS Mağazaları sahibi Sıddık Pamuk; “Tekstil sektöründe 15 yıla yakın zamandır farklı markalar bünyesinde bayilik yaptım. İGS ile olan yolculuğumuz Ceylan Karavil Park AVM’ de başladı. Gördüğü ilgi üzerine ikinci şubeyi Ncity Avm’ de, üç ve dördüncü şubelerimizi de Forum ve Mega Center Avm’ de açtık. İGS Diyarbakır olarak Türkiye genelinde İstanbul ve Ankara’ dan sonra en çok ciro üreten üçüncü il konumundayız. 1980’lerden bugüne spor ve klasik stillerde tasarlanan paltodan takım elbiseye, trikodan pantolona, gömlekten aksesuarlara kadar uzanan ürün çeşitliliğiyle erkek giyiminde moda çizgisini belirleyen İGS’ yi Diyarbakır’ da tüm bürokrat ve iş adamlarının gardırobuna koyduk. Şu anda Diyarbakır’ da klasik erkek takımlarında tercih anlamında ilk sıradayız,” dedi.

Sıddık Pamuk sözlerine şöyle devam etti;” kalite konusundaki hassasiyeti, kumaş seçimlerindeki özeni ve tasarımlarında yakaladığı modern çizgisi sayesinde Türkiye’nin en saygın erkek giyim markası haline gelene İGS’ nin açılımını şahsen İyi Giyinmeyi Seven olarak yapıyorum. Bize bu ilgiyi gösteren Diyarbakır İyi Giyinmeyi Seviyor!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.