Diyarbakır’ da saat denilince akla gelen ilk marka; AYKAC 1971

Diyarbakır’ da saat denilince akla gelen ilk marka; AYKAC 1971
A+
A-
20.07.2021

Diyarbakır’ da saat denilince akla gelen ilk marka; AYKAC 1971

 

Günümüz modern dünyasında, stil sahibi kadın ve erkeklerin tarz bütünleyicileri ve vazgeçilmez aksesuarları olan kol saatleri, şık görünmek isteyen herkesin tercihi olduğu gibi, karakterinizi ve tarzınızı yansıtmanın da en önemli yolu.

AYKAC 1971, şıklığınızı ve tarzınızı tamamlayacak şık, modern ve dünya markası saatleri bulabileceğiniz doğru ve güvenilir adres.  Alışverişte sürekliliği ilke edinen ve bu amaçla müşteri memnuniyetini kar amacının önünde tutan AYKAC 1971, dünyaca ünlü saat marka ve modellerini Forum AVM ve Ceylan Karavil Park AVM’ de yer alan mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Diyar Magazin aracılığıyla Diyarbakırlılara seslenen AYKAC 1971, Forum AVM Mağazası yetkilisi Kadri Yakışıklı;”  AYKAC 1971 olarak dünyaca ünlü saat markalarını her zevk ve bütçeye uygun olarak kadın ve erkek müşterilerimizin zevk ve beğenilerine sunuyoruz. Müşterilerimizin, kişisel tarzlarına uygun, kaliteli, şık ve cazip fiyatlarla sunduğumuz saatlerimizle ve satış sonrası hizmet kalitemizle memnuniyetlerini garanti ediyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.