Site Rengi

Bu ilgi bizi ancak minnettar eder!

15.08.2015
A+
A-

Bu 3. Sayımız olmasına rağmen Diyar Magazin’ i sağır sultan bile duydu. Halen duymayan kaldıysa bi zahmet gözünü, kulağını açsın.

Diyar Magazin nerelere girmedi ki, hangi ellerde görünmedi ki…

Gazetemiz girdiği mekânlarda elden ele dolaşıyor. Gördüğümüz kadarıyla mekânlara ne kadar bırakırsak bırakalım gazetemiz soluğu evlerde alıyor.

Malumunuz ilk iki sayımızı gazetemizin tanıtımı amacıyla ücretsiz olarak dağıtmıştık. Bir ortamda otururken karşılaştığımız genç bir arkadaş “abi, Diyar Magazin’ i evlere de dağıtıyormuşsunuz, bizim evde de var” deyince şaşırmakla birlikte, bizim payımız olmadan evlere girmesine sevindim. Çünkü bir gazete eve giriyorsa kabul gördüğünün benimsendiğinin göstergesidir.

Gazetemizi eline alan herkesin içinde tanıdık simaları aramaya başlaması, ardından sayfaları fotoğraflayıp face’ de, whatsapp’ ta paylaşması bizim için onur verici. Diyar Magazin’ i elinize aldığınızda yüzünüzde beliren tebessüm bizim için çok kıymetli.

Evet, Diyar Magazin’ i sevdiniz ve benimsediniz. Bunun mutluluğu bize yetmekle birlikte, bu mutluluğun daha da artarak gelişmesi için sizlerin desteğine ihtiyacı olduğunu söylememe gerek yok herhalde. Ne demek istediğimi anladınız. Bu mutluluğun devamına sizleri de ortak etmek için Diyar Magazin’ in fiyatını 2,5 TL gibi bir rakam olarak belirledik. Gazetemizi evinize ya da işyerinize kadar ulaştırabilmek için ihtiyacımız olan tek şey sizlerin aboneliği.

Bir şehir albümü olarak düşündüğümüz Diyar Magazin’ in, bu amacını gerçekleştirme yolunda emin adımlar attığını sizlerin ilgisinden anlıyoruz. Bu ilgiyi Gazetemize abone olarak bize destek haline dönüştürmenizi siz güzel insanlardan beklediğimizi ifade ederek bir sonraki sayıda yine dolu dolu buluşmak ümidiyle…

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.