Bravo OPET ADALET PETROL!

Bravo OPET ADALET PETROL!
A+
A-
01.07.2020

“OPET Bilinçli Toplum Projeleri “ kapsamında hayata geçirdiği “Yeşil Yol Projesi”,” Tarihe Saygı Projesi”, “Tevfikiye Arkeoköy Projesi”, “Temiz Tuvalet Kampanyası” ve “Kadın Gücü projesi” gibi kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ve hizmetleriyle bu yıl 20’yi aşkın ödül alan OPET Türkiye’ nin, kaliteli hizmet sürekliliğini sağlamak amacıyla Türkiye’ deki bayilerini farklı kriterlerde değerlendirdiği  “OPET Bravo” ödülleri sahiplerini buldu.

Başarılı İşadamı Akif DİCLEHAN yatırımlarından olan Nazım Hikmet Caddesi’ nde hizmet veren OPET ADALET PETROL, tüm Türkiye’deki 1180 Opet İstasyonu arasında yapılan değerlendirme sonucunda, 2019 yılı genelinde satış ve hizmet kriterleri kapsamında 65. “En İyi İstasyon” seçildi.

Kaliteli akaryakıt ile birlikte sunduğu kaliteli hizmetten ötürü “Opet Bravo” ödülüne layık görülen OPET ADALET PETROL yetkili ve personelleri yarım altın ile ödüllendirildi. “OPET Bravo” ödülleri, Opet Saha Müdürü Mehmet BOZAN tarafından Adalet Petrol personellerine sunuldu.

Birçok kategoride yapılan değerlendirme sonucunda “OPET Bravo” ödülüne layık görülen ADALET PETROL Yönetim Kurulu Başkanı Akif DİCLEHAN, Diyar Magazin’ e “Hizmet kalitemizin ödüle layık bulunması bizleri mutlu etti. Başarılı çalışmalarımızla Şehrimize artı değer katmaya devam edeceğiz. Müşterilerimize kaliteli hizmet sunumunda emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim,” dedi.

OPET ADALET PETROL Yönetim Kurulu Başkanı Akif DİCLEHAN aynı zamanda OPET’ in “Kadın Gücü Projesi” ne tam destek olup istasyonda market, akaryakıt, satış ve temizlik birimlerinde toplamda 5 kadın istihdamı sağlıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.