“BEYAZ IŞIK” IŞILTISI ARTIK DİYARBAKIR’ DA!

“BEYAZ IŞIK” IŞILTISI ARTIK DİYARBAKIR’ DA!
A+
A-
14.08.2021

“BEYAZ IŞIK” IŞILTISI ARTIK DİYARBAKIR’ DA!

Beyaz Işık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Özel Bir Davetle Hizmete Başladı!

Diş sağlığı alanında yüksek kalite sağlık hizmetini erişilebilir kılma hedefiyle 2014 yılında İstanbul merkezli olarak hayata geçirilen ve yurt dışında Almanya ve Avusturya’ da açtığı merkezleriyle hizmet ağını taçlandıran Beyaz Işık Diş Poliklinikleri, Diyarbakır şubesinin açılışını Mezopotamya Bulvarı stadyum kavşağında yer alan kliniklerinde düzenlenen özel bir davetle gerçekleştirdi.

Şehrimizin tanınmış diş hekimlerinden Nihat Evin ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Beyaz Işık Diş Poliklinikleri Türkiye Koordinatörü Diş Hekimi Yusuf Erkan Ertik, Medikal Direktör Yavuz Selim Avcı, D.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Protez Uzmanı Prof.Dr Ayşe Meşe, Adnan Öktüren, Yurt-Kur Bölge Müdürü Metin Yılmaz, İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin ile diş hekimleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Diş Hekimi Nihat Evin ve uzman kadrosunun konuklarıyla yakından ilgilendiği davette merkezin sunduğu hizmetler ve son teknoloji cihazların özellikleri konuklarla paylaşıldı.

Diş tedavisi alanında modern ve teknolojik donanımla birlikte uzman kadrosuyla başarılara imza atan Beyaz Işık Diş Poliklinikleri, bundan böyle Diyarbakır şubesinde Diş Hekimi Nihat Evin koordinatörlüğünde, kurucu ortağı ve yönetici Songül Bayram Alak, Diş Hekimleri Gülsüm Ensari, Mizgin Demir, Recep Süer, Reber Ali Turhallı ve Anestezi Uzmanı Hasan Çakır’ dan oluşan uzman ekibiyle diş sağlığı alanında pek çok ilki de Diyarbakırlıların hizmetine sunacak.

Kurumsal kimliği, uzman kadrosu ile Beyaz Işık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, teknolojik ve modern yöntemlerle uygulamaya koyduğu diş tedavisi ve estetik uygulamaları ile Diyarbakırlıların beğenisini kazanacak.

Akşam saatlerine kadar devam eden etkinlikte konuklar ikramlar eşliğinde bol bol sohbet etme fırsatı buldular. Davetliler hatıra fotoğrafı çekimlerinin ardından tebriklerini dile getirerek davetten ayrıldılar.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.