ALTINVARAK ESTETİK&GÜZELLİK; ”Yıllarımızın karşılığını ödüllerle aldık”

ALTINVARAK ESTETİK&GÜZELLİK; ”Yıllarımızın karşılığını ödüllerle aldık”
4 Temmuz 2020 22:13
A+
A-

 Estetik ve güzellik alanında sunduğu nitelikli hizmet yelpazesi ve başarılı çalışmalarıyla ulusal ve bölgesel bazda ödüllere layık görülen Altınvarak Estetik ve Güzellik Salonu Firma sahibi ve Güzellik Uzmanı Şükran DİKİCİ ile danışanlarına uyguladıkları güzellik uygulamalarıyla, kullandıkları cihaz ve ürünleri konuştuk.

 Sevgi ÖZKAN DALGIÇ: Sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

Şükran DİKİCİ: Evli ve üç çocuk annesiyim. Ondört yıldır güzellik sektöründe, Altınvarak Estetik ve Güzellik Salonu’ nda hizmet vermekteyim.

Sevgi ÖZKAN DALGIÇ: Altınvarak serüveni nasıl ortaya çıktı?

 Şükran DİKİCİ: Biz kadınların bu sektöre bakışı biraz daha farklıdır. Güzellik sektöründe ilerlemek istedik ve başladık. O günden bu yana ondört yıl oldu, Altınvarak Estetik ve Güzellik olarak yolumuza devam ediyoruz.

Sevgi ÖZKAN DALGIÇ: Altınvarak Estetik ve Güzellik salonunda danışanlarınıza sunduğunuz hizmetler neler?

Şükran DİKİCİ: Zayıflama, cilt bakımı, laser epilasyon, mezoterapi gruplarımız, cilt bakımlarımız, el ve ayak bakımlarımız, bir güzellik salonunda olması gereken bütün işlemler Altınvarak Estetik ve Güzellik’ te mevcut.

Sevgi ÖZKAN DALGIÇ: Salonunuzda kullandığınız cihazlar hakkında bilgi verebilir misiniz?

Şükran DİKİCİ: Cihazlar hususunda ERVA MEDİKAL ile çalışıyoruz. Başarımızın en büyük faktörü diyebilirim. Ürün konusunda da BABYFACE ürünleri ile çalışıyoruz. Kalitede bir numarayız. ERVA MEDİKAL ile çalıştığımız son süreçte kullandığımız RobotX şu anda Türkiye’ de ve bölgemizde büyük ilgi görüyor.  Muhteşem dönütler alıyoruz. Sonuçlarımız çok çok iyi..

Sevgi ÖZKAN DALGIÇ: Danışanlarınıza sunduğunuz hizmetlerden çok güzel geri dönütler aldığınızı biliyoruz. Ayrıca başarılarınızı ulusal ve bölgesel ödüllerle taçlandırdınız. Başarınızın sırrını bizimle paylaşır mısınız?

Şükran DİKİCİ: Bizi çok mutlu eden ödüllerdi. Yıllarımızın karşılığını aldık diye düşünüyoruz. Bizim için tabi sürpriz oldu bu ödüller. Türkiye Doğu Ödüller “Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinin En İyisi” ve “Türkiye’ nin Pırlantaları” ödülünü aldık. Aslında bunun en büyük faktörü çalıştığımız cihazlar. Buradan ERVA MEDİKAL’ e, Umut Cihangir ve Veysel Cihangir’ e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Emin olun bugünkü başarımın kaynağı diyebilirim. Ayrıca şu an kullandığımız BABYFACE ürünleri de çok ses getirdi. BABYFACE’ de “Türkiye’ nin Pırlantaları” ödülünü aldı. BABYFACE’ in Somon DNA, Karides, Salyangoz gibi çok geniş bir ürün yelpazesi ve portföyü var. O yüzden başarımda ERVA MEDİKAL’ in çok büyük bir payı var diyebilirim. Empatinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Kendimiz için ne düşünüyorsak, müşterilerimiz için de en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Bu da ondört yılın başarısı. İnşallah bir ondört yıl daha danışanlarımızla birlikte yol alırız diye düşünüyorum.

Sevgi ÖZKAN DALGIÇ: Altınvarak Estetik ve Güzellik Salonu’ nda kendimize sunabileceğimiz çok güzel hediyeler var, diyorsunuz.

Şükran DİKİCİ: Kesinlikle var. Bunların başında zayıflama geliyor, cilt bakımı geliyor, laser epilasyon ve kadınların muzdarip olduğu çok büyük bir problem var aslında. Çatlak tedavisi.. Yıllarca çatlak tedavisi zor bir tedavi olarak görülüyordu. Kilo alıp vermeden, hamilelik sonrasında oluşan çatlaklar şu an bizim için çok kolay bir işlem. Çünkü çok iyi cihazlarla çalışıyoruz. Cihazların önemi kadar tecrübe de çok önemli. Aslında bir bayanın isteyebileceği her şeyi Altınvarak Estetik ve Güzellik’ te bulabileceklerini düşünüyorum..

Sevgi ÖZKAN DALGIÇ: Altınvarak Estetik ve Güzellik çok şık bir mekân, kaliteli cihazlar ve  güleryüz… Sizinle röportaj yapmak çok güzeldi, Diyar Magazin adına teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz. Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Şükran DİKİCİ: Bizler başarının kaynağını empati olarak söyledik biraz önce. Empati ve cihazlarımız. hijyen konusunda çok dikkat ediyoruz. Ondört yıllık tecrübemize güvenerek, cihazlarımızın kalitesiyle yapmış olduğumuz işlemlerde Altınvarak Estetik ve Güzellik marka oldu artık. Sıradan bir salon değiliz, hassasiyet içeren, hijyene çok dikkat ettiğimizi biliyorsunuz özellikle bu süreçte. Müşterilerimizin güvenle gelebileceği, ki üç çocuk annesi olduğumu biliyorsunuz, bu konuda çok hassas olduğumu da. Herkesin çok rahat bir şekilde gelebileceği, aile ortamı olduğunu ve herkesi beklediğimi söylemek istiyorum.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.